Ново
Бања Фен Носителот,Лепило Фен Носителот,Фен за Коса Носителот,Фен за Коса Држачот за Ѕид за правилно поставени,да Зачувате Простор и Лесно да го Инсталирате,за Бања

Бања Фен Носителот,Лепило Фен Носителот,Фен за Коса Носителот,Фен за Коса Држачот за Ѕид за правилно поставени,да

Достапност: Залиха
DEN 407.76

【Главните Карактеристики】 Овој фен носител е, мора да ги имате во вашата бања кабинети.Организаторите може лесно да го инсталирате на ѕид за да зачувате простор и чување на фен и toiletries за бања или тоалет. 【Погодно Вредност】 Две чешел или четка собирање чаши, погоден за повеќето фенови за коса, имаат кука, за кога ќе треба да се откажам string. 【Премиум Материјалот】 Направени од високо квалитетен материјал, има трајни, светлина и rustproof структура.Тоа е се оксидира полиран финиш и цврстина во комбинација со елегантни, едноставен и модерен стил кој ќе се беспрекорно да се интегрира во речиси секој ентериер.Парична казна изработка без остри рабови. 【Совршена големина】 На фен носител е компатибилен со повеќето типови и големини на фенови за коса.Ве молиме погледнете го големината на вашиот фен за да бидете сигурни дека вашиот фен ќе одговара. 【Широко се користи】 Погоден за повеќето фенови за коса.Совршен за професионална салон и за домашна употреба.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

ПРИМЕНА : да се Создаде дополнителен простор за складирање каде што е потребно; Совршен за мали бањи кад

❤Совршен дизајн и безбедноста : На прекрасен изглед е направен од орев и месинг, нискоклуч и домот, пове

Донесе вашите омилени книги, гледање на вашиот љубовен филмови, и јадете од вашата омилена храна, можете

Направени од премиум материјал, кој е анти ' рѓа, практични и трајни производи за долго време да го корис

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к

Оваа прекрасна када фах обезбедува спакако искуство, па можете да ги имаат вистински слободно време за

❤ Материјал : Оваа EcoFriendly Бања Послужавник е изработен од 100% Envoirment Пријателски Бамбус Дрво.На Бамбус Дрв

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к

★Изработени од месинг материјал, брусен заврши, носатотпорни, издржливи ★Погодни за одржување на фен з

Оваа прекрасна када фах обезбедува спакако искуство, па можете да ги имаат вистински слободно време за

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к

[Големи Складирање] кадата caddy лента со дополнителни слотови за да го држете вашиот телефон, таблета, вин

* Железо материјал со злато позлата многу елегантен, шармантна, анти ' рѓа и цврсти Бања шминка Организа

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к

БАЊА СПА И ЛУКСУЗНА БАЊА ПРИБОР : Нашата бања caddy лента со сапун носителот обезбедува класичен луксуз и п

[ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ] Овој фен држачот е изработен од издржливи, елоксирани и алуминиумски мат

Изработени од лесен и ' рѓа доказ алуминиум материјал, секој дел од овој компресор организатор е добро с

¢ ¥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ¢ ¥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4

Тоа ќе натпревар речиси секој оркестарот и ќе оди совршено со вашата други када додатоци.Со должина од 70

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к

Scroll