Ново
Крпа Бања Пешкир Крпи Памук 2 Пакети за Миење на Домаќинство, Мажи и Жени, Возрасни Задебелена Мека Абсорбента Крпи (Боја : Б, Големина : 3570cm)

Крпа Бања Пешкир Крпи Памук 2 Пакети за Миење на Домаќинство, Мажи и Жени, Возрасни Задебелена Мека Абсорбента

Достапност: Залиха
DEN 6498.24

Чешел со големи циклуси, избрише нежно да апсорбираат вода дамки на лицето веднаш.Чешлани памук ткаење, мека и меки.Чиста памучен материјал може да го апсорбира вода побрзо.Голема јамка густина не е лесно да се кука штета.Големина : 35*70cm Тежина : 113g.Чешел со големи циклуси, избрише нежно да апсорбираат вода дамки на лицето immediately Combed памук ткаење, мека и fluffy Pure памучен материјал може да го апсорбира вода повеќе quickly High јамка густина не е лесно да се кука damage Size : 35*70cm Тежина : 113g Package вклучува : 2*towels1. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 2-3% грешка.Пред да конкурираат, бидете сигурни дека ќе не ми пречи.2. Бојата може да се разликува поради различни монитори, ве молиме обратете се до крај product Package вклучува : 1*бања пешкир.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

ОРГАНСКИ & ЕКОПРИЈАТЕЛСКИ Ние сме горди да се воведе оваа бамбус крпа за светот и го прави вашиот живот �

Крпа Големина : 30 X 15 инчен / 76.2 X 38.1 cm.Материјал : Полиестер + Памук.Мека и кожапријателски, светлина, дише

Чиста памучен материјал, удобно и мека без linting.На циклуси се меки и меки, давајќи силен апсорпција на во�

На циклуси се мазни и меки, со висока густина, не е лесно да се кука и штета.На циклуси се уредни и долги, м

Крпа Големина : 30 X 15 инчен / 76.2 X 38.1 cm.Материјал : Полиестер + Памук.Мека и кожапријателски, светлина, дише

Полиестер.Крпа Големина : 30 X 15 инчен / 76.2 X 38.1 cm.Материјал : Полиестер + Памук.Мека и кожапријателски, свет

Висок Квалитет : Мека и абсорбента со 100% памук предиво.Турски крпи станува помек и абсорбента по неколку

Микрофибер ♥Микрофибер ♥Големина : 39.4 70.9" (100 180cm) ♥Стигнат до CP65 Стандард ♥Не исчезнува, долготраен бо

Приоритетни материјал,тенка и супер абсорбента.Исклучителна вез,полн со дизајн.Тесни hemming,прецизни бод�

Двострано кадифен циклуси,деликатна и кожапријателски,меки и меки.Абсорпција на вода и брзо сушење,удо�

Крпа Големина : 30 X 15 инчен / 76.2 X 38.1 cm.Материјал : Полиестер + Памук.Мека и кожапријателски, светлина, дише

????ГОЛЕМИНА И МАТЕРИЈАЛ Пакување од 1; 27x 53 инчен, Не стандардна големина; 100% Памук; Мека и Унисекс; без Ште

Абсорбента и мека, оваа премија памук бања пешкир дава чувство на се завиткани во топла прегратка.Со Жак

Крпи, бања крпи бања.Добро брзо сушење и абсорпција на вода.Дише и полесни.Мазна и светлина на допир.Мате

Бања обвива за жените карактеристики со магија налепници затворање, еластична врвот бенд дизајн, екстр�

Корални сомот длабоко шарени крпа е мека и кожапријателски,дише и удобно,влагаапсорпција и лесно да се �

Крпа Големина : 30 X 15 инчен / 76.2 X 38.1 cm.Материјал : Полиестер + Памук.Мека и кожапријателски, светлина, дише

Памук.Материјал : памук (освен декоративни делови).Карактеристики : проширува, брановидна сатен, издржли

Полиестер.Крпа Големина : 30 X 15 инчен / 76.2 X 38.1 cm.Материјал : Полиестер + Памук.Мека и кожапријателски, свет

Не pilling, без намалување, издржливи.Корални сомот длабоко шарени крпа е мека и кожапријателски,дише и удо�

Scroll