Ново
CDQYA 2 парчиња Памук Бања Плажа Крпа Групи за Возрасни лица се Соочуваат со Чистење Подарок Крпи Бања (Боја : А, Големина : 70x140 и 34x74cm)

CDQYA 2 парчиња Памук Бања Плажа Крпа Групи за Возрасни лица се Соочуваат со Чистење Подарок Крпи Бања (Боја

Достапност: Залиха
DEN 6499.20

Корални сомот длабоко шарени крпа е мека и кожа-пријателски,дише и удобно,влага-апсорпција и лесно да се исуши.На ткаенина има фина текстура,мека чувствуваат,не е лесно да се pilling,не исчезнува,без иритација на кожата,без алергии.Мека памучна ткаенина, удобно и да дише.Супер абсорбента, кожата-пријателски и не-иритирачки.Не pilling, без намалување, издржливи.Корални сомот длабоко шарени крпа е мека и кожа-пријателски,дише и удобно,влага-апсорпција и лесно да се исуши.На ткаенина има фина текстура,мека чувствуваат,не е лесно да се pilling,не исчезнува,без иритација на кожата,без алергии.Мека памучна ткаенина, удобно и да дише.Супер абсорбента, кожата-пријателски и не-иритирачки.Не pilling, без намалување, издржливи.70x140 и 34x74cm Package Вклучува : 2 парчиња 70x140 и 34x74cm1. По добивањето на пакување, ве молиме да се означи пакувањето и производот внимателно.Доколку ставката што доби е неисправен или имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail да го реши проблемот.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро .2.Само главните производи се продаваат, а остатокот се украси наместо на продажбата.3. Ве молиме овозможи 1-2 см грешка поради прирачник за мерење.4.Вистинската боја ќе биде мала разлика помеѓу слика се должи на светлината.Вистинската боја ќе биде мала разлика помеѓу слика се должи на светлината.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Крпа Големина : 30 X 15 инчен / 76.2 X 38.1 cm.Материјал : Полиестер + Памук.Мека и кожапријателски, светлина, дише

Полиестер.Крпа Големина : 30 X 15 инчен / 76.2 X 38.1 cm.Материјал : Полиестер + Памук.Мека и кожапријателски, свет

Крпа Големина : 30 X 15 инчен / 76.2 X 38.1 cm.Материјал : Полиестер + Памук.Мека и кожапријателски, светлина, дише

√ НАЈВИСОК КВАЛИТЕТ Направени во Зелено од OekoTex.OEKO TEX Сертифицирана природна обоена предиво направено �

Не pilling, без намалување, издржливи.Корални сомот длабоко шарени крпа е мека и кожапријателски,дише и удо�

Двострано кадифен циклуси,деликатна и кожапријателски,меки и меки.Абсорпција на вода и брзо сушење,удо�

Крпа Големина : 30 X 15 инчен / 76.2 X 38.1 cm.Материјал : Полиестер + Памук.Мека и кожапријателски, светлина, дише

100% Памук.ПРИФАТЛИВА ПАКЕТ : 4пакет на кадифен бања крпи со класичен и едноставен пике граница и пациенто�

Крпа Големина : 30 X 15 инчен / 76.2 X 38.1 cm.Материјал : Полиестер + Памук.Мека и кожапријателски, светлина, дише

100% Памук.ставете затворање.Машина За Миење 【Материјал】бања пешкир е направен од 100% Памук, што го прави

Полиестер.Крпа Големина : 30 X 15 инчен / 76.2 X 38.1 cm.Материјал : Полиестер + Памук.Мека и кожапријателски, свет

Удобно Материјал : Маскирани Бања Пешкир Заврши Со Аспиратор Е Направен Од Микрофибер, Која Е Многу Мека

Крпа Големина : 30 X 15 инчен / 76.2 X 38.1 cm.Материјал : Полиестер + Памук.Мека и кожапријателски, светлина, дише

Памук.Материјал : памук (освен декоративни делови).Карактеристики : проширува, брановидна сатен, издржли

Крпа Големина : 30 X 15 инчен / 76.2 X 38.1 cm.Материјал : Полиестер + Памук.Мека и кожапријателски, светлина, дише

Scroll