Ново
DYLANDY W облик на Сапун Кутија Две-слој Декоративни Сапун Кутија Фах Бања Туш Фах без Пластични рачно изработени Сапун и Сунѓер за Складирање.

DYLANDY W облик на Сапун Кутија Две-слој Декоративни Сапун Кутија Фах Бања Туш Фах без Пластични рачно изработени

Достапност: Залиха
DEN 1562.40

Убави бои и уникатни W-форма.Високо-квалитетни материјали, изработени од ПОЛИПРОПИЛЕН.Во споредба со други производи, има два слоја за сапун.Лесно да се грижи, чисти со благ сапун и вода.На дупчиња дизајн им овозможува на сапун да се исцеди природно и се исуши природно.Оваа супериорен квалитет, тенок дизајн сапун сад е совршен за бања, кујна, перална и комунални потоне countertops-дури и кога просторот е ограничен.Поставените надворешниот раб спречува водата да навлезат во бања контра; сртовите внатрешноста на сад да го промовира циркулацијата на воздух и ќе овозможи на сапун да се исуши брзо.Лесно да се чисти за да се спречи прекумерна сапун израстоци.Трибината е убаво дизајнирана и е совршен додаток на било дома декор.Многу погодна за бања, прав соба, кујна; широк облик можат да се сместат на повеќето големини на лентата за сапун, домашен сапун, декоративни гостин сапун, сунѓерот, scrubber, итн.Тие се издржливи и совршена за домашни патување.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

✅ ИНСТАЛАЦИЈА СО НОВА КОНСТРУКЦИЈА : Потребна за сечење плочки да одговара на lugged задната полица, видет

ЕкстраДебела (8ММ) Калено Стакло (Јасно) : Тоа е безбедно да се користи & децапријателски.Кога скршена, се

Лесно да се инсталира и издржливи во употреба.Високо квалитетен материјал, обезбедување на убавината, к

Направени со 3 / 8во дебела калено стакло за безбедност и сила.Направена од најдобрите солидна месинг мат

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

【Двоен слој за дизајн】 : Двоен слој мултифункционален крпа рек дизајн, свитлива, заоблени агли, подвиже

Погоден за Секоја Бања, Кујна, Хотел, Канцеларија, Треба Крпа Решетката.ЅидМонтирани Крпа Полици Може да

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно.

Направени со 3 / 8во дебела калено стакло за безбедност и сила.Направена од најдобрите солидна месинг мат

Повеќе боја и стил, за да одговара со вашата облека, чанта, итн.Тоа е, исто така, дише и лесни, совршен за с

Современ дизајн со рустик влијанија.Заштитени со користење на многу издржливи во прав грб.Прав обложен

Направена од најдобрите солидна месинг и ipe ironwood материјали.Сокриени шраф за монтирање хардвер инстали

Искрена Служба : Прво на Сите, Ви Благодарам за Вашето Купување.Нашите Производи Се БрендНови Производи.

Материјал : калено стакло (еколошки материјал, дебели, не е лесно да се пробие).Карактеристики : дебелина

【Заштита на животната средина и безбедност】 : Ударбесплатно, Јапонски стил, простор алуминиум, обезбед

Материјал : Направен од висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик, антикорозија и анти ' рѓа, постабилна и и

[Простор Алуминиум] : Space алуминиумски материјал, рѓадоказ и носатотпорни, издржливи...

Бања полица,материјалот е Премиум PP,пренослив и washablestrong носивоста,.Со крпа бар решетката за да ги задово

Направени со 1 / 4во дебело стакло за безбедност и сила.Направена од најдобрите солидна месинг материјал

Простор за Заштеда на енергија:Лебди полиците ќе ги чува сите ваши козметика и toiletries кои се ослободи вр

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Направени со 3 / 8во дебела калено стакло за безбеднос

Направени со 1 / 4во дебело стакло за безбедност и сила.Направена од најдобрите солидна месинг материјал

Направени со 3 / 8во дебела калено стакло за безбедност и сила.Направена од најдобрите солидна месинг мат

Направени со 3 / 8во дебела калено стакло за безбедност и сила.Направена од најдобрите солидна месинг мат

Самолепливи Исклучително силна лепливоста, трајни и водоотпорен.Лесен за инсталација и без дупчење пот

Функционална складирање рек : складирање рек над бањата е погоден за дневна соба, кујна, перална, балкон,

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Направени со 3 / 8во дебела калено стакло за безбеднос

????????????[Функција] : На аголот полица погоден за кујни, бањи, дневни соби, балкони и на други места има двес

Scroll