Ново
Сојузничките Месинг WP-1-16-IRW Waverly Место за Собирање 16 Инчен Солидна IPE Ironwood Дрво Полица, Брусен Бронза

Сојузничките Месинг WP-1-16-IRW Waverly Место за Собирање 16 Инчен Солидна IPE Ironwood Дрво Полица, Брусен

Достапност: Залиха
DEN 3888.00

Направена од најдобрите солидна месинг и ipe ironwood материјали.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно.Ѕидот монтирани дизајн е идеален за употреба на простор.Производи се обезбедени со ограничено траење.Современ дизајн со традиционалните елементи на дизајнот.Собрани во САД.Додадете простор и организација на вашите бања со овој едноставен, традиционален стил IPE Ironwood Цврсто Дрво полица.Кој премиум IPE Ironwood и цврсти месинг хардвер оваа полица е направена за издржливост, сила и стил.Ironwood се изшкуркан до совршенство и се заштитени со јасна topcoat.Еден од многуте координирање на додатоци во Сојузничките Месинг Колекција, оваа суптилна дрво полица е совршен додаток на вашата бања оркестарот.IPE (се изговара "ее-плати") е голема тропска тврдо дрво кое расте обилно цела Централна и Јужна Америка.IPE дрво е ценет по својата издржливост, сила, и неговата природна отпорност на распаѓање и влага.Тоа е дрво се користи на познатиот Атлантик Сити boardwalk!На Waverly Место Колекција вклучува спирала дизајн во својот хардвер плочи и на матични детали.Домот, издолжени произлегува прелиена со меур се на други истакнати функции во оваа колекција.Оваа колекција вклучува суета врвот и на ѕид-монтирани сапун точење и wall-монтирани гимнастик носителот и сапун јадење носител (гимнастик и јадење е предвидено).Ние, исто така, вклучени безбедност во многу дизајни тука; во прилог на земи бар кој ги исполнува АДА стандарди, постојат, исто така, ѕид-монтирани мирис стап и votive на сопствениците.Колекцијата вклучува голем број на убаво дизајниран стакло и дрво полиците и голем спектар на тоалетна хартија сопствениците, вклучувајќи и повеќе се тркалаат на сопствениците.Бидете сигурни да проверите на воз рек крпа полица и собирање на ѕид-монтирани огледала.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Направени со 3 / 8во дебела калено стакло за безбеднос

ЕкстраДебела (8ММ) Калено Стакло (Јасно) : Тоа е безбедно да се користи & децапријателски.Кога скршена, се �

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Направени со 3 / 8во дебела калено стакло за безбеднос

Тежина капацитет : 70 кг.Полиците се 3 / 8 инчи дебела јасно калено стакло.Станот Полиран рабовите со допир

Направена од најдобрите солидна месинг и ipe ironwood материјали.Сокриени шраф за монтирање хардвер инстали�

【Лесно да се Assamble】 Лесно да се стави заедно со алатки и лесни инструкции кои се inlcuded во пакет ,по собран�

Повеќе боја и стил, за да одговара со вашата облека, чанта, итн.Тоа е, исто така, дише и лесни, совршен за с�

СИТЕ ХАРДВЕРСКИ И ИНСТРУКЦИИТЕ СОДРЖАНИ Можете да најдете детални инструкции за инсталација од произв

Направена од најдобрите солидна месинг и ipe ironwood материјали.Сокриени шраф за монтирање хардвер инстали�

[Високото Ограда] на Heightening и Проширување на Парапет Дизајн е Цврсти и Трајни, Не е Лесно да се Падне, Спре

Направени со 1 / 4во дебело стакло за безбедност и сила.Направена од најдобрите солидна месинг материјал�

Простор за Заштеда на енергија:Лебди полиците ќе ги чува сите ваши козметика и toiletries кои се ослободи вр

Бранеа Бронза, а сатенкако текстура, металик темно златна заврши 5 Инчен x 22 Инчен x 3 / 8 Инчи Дебела Калено

【Уникатен дизајн】 Мултифункционален тоалет багажник, проширува машина за перење багажник, 2слој прост

Направени со 3 / 8во дебела калено стакло за безбедност и сила.Направена од најдобрите солидна месинг мат

Материјал : Железо цевка и иверица.Димензии : Должина 19.7 x Висина 37.4 x Длабоко 7.87 во.Широко се Користи : Пог

Месинг.Направен во САД.Направени со 1 / 4во дебело стакло за безбедност и сила.Направена од најдобрите со�

【Двоен слој за дизајн】 : Двоен слој мултифункционален крпа рек дизајн, свитлива, заоблени агли, подвиже

Направени од висококвалитетни материјали, издржливи.Висока цврстина, не е лесно да се скрши, цврсти и из

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

☞ Ние се Стремиме да им Обезбеди на Секој Клиент со Совршен Шопинг Искуство.Ако Имате Било какви Прашањ�

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Направени со 3 / 8во дебела калено стакло за безбеднос

Направени со 3 / 8во дебела калено стакло за безбедност и сила.Направена од најдобрите солидна месинг мат

Разноврсна Складирање : слободенстои складирање кабинет во вашиот студија просторија, облека организа�

Направена од најдобрите солидна месинг и ipe ironwood материјали.Сокриени шраф за монтирање хардвер инстали�

3 монтажа дупки за да се обезбеди стабилност на кука, силна носивоста, лесен за употреба.Може да се ротир�

Материјал : калено стакло (еколошки материјал, дебели, не е лесно да се пробие).Карактеристики : дебелина

Направена од најдобрите солидна месинг и ipe ironwood материјали.Сокриени шраф за монтирање хардвер инстали�

❤ 【Совршен складирање】 : Ова е одличен додаток за секоја куќа, идеално дизајниран за да се задржи соба �

【Заштита на животната средина и безбедност】 : Ударбесплатно, Јапонски стил, простор алуминиум, обезбед

Scroll