Ново
CHENX1NN Бања Полица, на 304 Нерѓосувачки Челик Стакло Ѕид Полица за Туш кабина Црна Еден Складирање Рек Бања Стаклена Полица (Големина : 50x12x3cm) (Големина : 50x12x3cm)

CHENX1NN Бања Полица, на 304 Нерѓосувачки Челик Стакло Ѕид Полица за Туш кабина Црна Еден Складирање Рек Бања

Достапност: Залиха
DEN 6795.36

Материјал : Направен од висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик, анти-корозија и анти- ' рѓа, постабилна и издржливи, и трае долго време.Големина : L50x W12x H3cm/19.6x4.7x1.1 инч.Дебело стакло : дебелина 8мм калено стакло, тоа е безбедно да се користи дури и ако тоа е оштетена.Примена опсег : погодна за спалната соба, бања и плакарот.Простор за заштеда на енергија : шампон, сапун и други бања производи може да бидат поставени на овој туш стаклена полица.Материјал : Направен од висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик, анти-корозија и анти- ' рѓа, постабилна и издржливи, и трае долго време.Големина : L50x W12x H3cm/19.6x4.7x1.1 inch Thick стакло : дебелина 8мм калено стакло, тоа е безбедно да се користи дури и ако тоа е оштетена.Примена опсег : погодна за спалната соба, бања и closet Space заштеда : шампон, сапун и други бања производи може да бидат поставени на овој туш стаклена полица.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Направени со 3 / 8во дебела калено стакло за безбедност и сила.Направена од најдобрите солидна месинг мат

[Простор Алуминиум] : Space алуминиумски материјал, рѓадоказ и носатотпорни, издржливи...

Направени со 1 / 4во дебело стакло за безбедност и сила.Направена од најдобрите солидна месинг материјал�

【Лесно да се Assamble】 Лесно да се стави заедно со алатки и лесни инструкции кои се inlcuded во пакет ,по собран�

Лесно да се инсталира и издржливи во употреба.Високо квалитетен материјал, обезбедување на убавината, к

Направена од најдобрите солидна месинг и ipe ironwood материјали.Сокриени шраф за монтирање хардвер инстали�

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно.�

☞ Ние се Стремиме да им Обезбеди на Секој Клиент со Совршен Шопинг Искуство.Ако Имате Било какви Прашањ�

Чиста бамбус и исклучителна изработка,здрава и еколошки.Компактен дизајн зема нема простор.Собраниет�

куките за тубуларна радијатори се функционално решение за секоја бања.Заштеда на простор и забрза суше�

RUSTPROOF : Направен од висококвалитет метал + стакло, траен и еколошки., обезбедување на квалитетот и долгов�

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Направени со 3 / 8во дебела калено стакло за безбеднос

Бања полица,материјалот е Премиум PP,пренослив и washablestrong носивоста,.Со крпа бар решетката за да ги задово

Материјал : калено стакло (еколошки материјал, дебели, не е лесно да се пробие).Карактеристики : дебелина

Красат вашата бања.Корисни таписерии и Добар Квалитет.Ве молиме внимателно да ги прочитате опис на прои

Многу погодна за кујна, бања и тоалет, дневна соба и други прилики да ги красат и да се среди, се направи в

Тежина капацитет : 70 кг.Полиците се 3 / 8 инчи дебела јасно калено стакло.Станот Полиран рабовите со допир

Повеќе боја и стил, за да одговара со вашата облека, чанта, итн.Тоа е, исто така, дише и лесни, совршен за с�

Бранеа Бронза, а сатенкако текстура, металик темно златна заврши 5 Инчен x 22 Инчен x 3 / 8 Инчи Дебела Калено

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Големина : 600x230x430mm, материјал : space алуминиум, број на слоеви : 2 слоеви, товарот : 5 KG, инсталација : 6mm дупчењ

★【Брз Дренажа】 : вентилацијата и шупливи дизајн на бања полица овозможува водата да се исцеди брзо и д�

Карактеристики : полица е цврсти и издржливи, со силна носивоста.Тоа може да се инсталира многу дневни п�

Материјал : Железо цевка и иверица.Димензии : Должина 19.7 x Висина 37.4 x Длабоко 7.87 во.Широко се Користи : Пог

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Направени со 3 / 8во дебела калено стакло за безбеднос

Материјал : space алуминиум (еколошки материјал, водоотпорен и антикорозија, нема рѓа).Карактеристики : аго

【Заштита на животната средина и безбедност】 : Ударбесплатно, Јапонски стил, простор алуминиум, обезбед

Современ дизајн со рустик влијанија.Заштитени со користење на многу издржливи во прав грб.Прав обложен�

Scroll