Ново
Eleanor 30-инчен Бања Суета (Carrara/Мудрец Зелено): ја Вклучува Мудрец Зелена Кабинет со Автентичен италијански Carrara Мермер Countertop и Бела Керамички Потоне

Eleanor 30-инчен Бања Суета (Carrara/Мудрец Зелено): ја Вклучува Мудрец Зелена Кабинет со Автентичен италијански

Достапност: Залиха
DEN 21599.76

HIGH-END МЕБЕЛ-ОДДЕЛЕНИЕ за градење : Сите наши vanities се направени со цврсто дрво и иверица само - апсолутно нема МЕДИЈАПАН или евтини честички одбор насекаде во овој производ.АВТЕНТИЧНИ МЕРМЕР COUNTERTOP : Убава Carrara мермер countertop увезени од Италија (пре-инсталиран на кабинет).Ве молиме имајте предвид, како резултат на природни варијации на камен, секоја countertop може да се разликуваат од сликите.Нема две плочи од мермер се исти!.МЕКА-ЗАТВОРЕТЕ МЕХАНИЗАМ : Ние користете мека-затвори вратата шарки и/или фиока слајдови за сите наши бања vanities.Оваа функција е обично само се најде во луксузен мебел брендови.DOVETAIL ФИОКИ : Сите фиоки се dovetailed и направени со 100% цврсто дрво.Ние им даде на нашите фиоки природен заврши така што може да се види она што тие се направени од!.На суетата доаѓа целосно собрани со еден countertop, мијалник(s), и кабинет.Цел сега и ние ќе вклучува појавување на backsplash како бесплатен дар!.Боја : Мудрец Зелена.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Селски farmhouse стил инспириран бања суета дека е совршен за вашиот господар бања, гостин тоалет или во пра

HIGHEND МЕБЕЛОДДЕЛЕНИЕ за градење : Нашата vanities се направени со цврсто дрво и иверица само апсолутно нема М

HIGHEND МЕБЕЛОДДЕЛЕНИЕ за градење : Нашата vanities се направени со цврсто дрво и иверица само апсолутно нема М

HIGHEND МЕБЕЛОДДЕЛЕНИЕ за градење : Нашата vanities се направени со цврсто дрво и иверица само апсолутно нема М

Scroll