Ново
Katherine 42-инчен Бања Суета (Carrara/Морски Сива): ја Вклучува Морски Сива Кабинет со Автентичен италијански Carrara Мермер Countertop и Бела Керамички Потоне

Katherine 42-инчен Бања Суета (Carrara/Морски Сива): ја Вклучува Морски Сива Кабинет со Автентичен италијански

Достапност: Залиха
DEN 388.80

HIGH-END МЕБЕЛ-ОДДЕЛЕНИЕ за градење : Нашата vanities се направени со цврсто дрво и иверица само - апсолутно нема МЕДИЈАПАН или евтини честички одбор насекаде во овој производ.АВТЕНТИЧНИ МЕРМЕР COUNTERTOP : Убава Carrara мермер countertop увезени од Италија (пре-инсталиран на кабинет).Ве молиме имајте предвид, поради природните варијации на камен, секоја countertop може да се разликуваат од сликите.Нема две плочи од мермер се исти!.На суетата доаѓа целосно собрани со еден countertop, мијалник, и кабинет.Цел сега и ние ќе вклучува појавување на backsplash како бесплатен дар!.Боја : Морски Сива.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Селски farmhouse стил инспириран бања суета дека е совршен за вашиот господар бања, гостин тоалет или во пра�

HIGHEND МЕБЕЛОДДЕЛЕНИЕ за градење : Нашата vanities се направени со цврсто дрво и иверица само апсолутно нема М

Scroll