Ново
Дел Б Женски Cam & Ритам Адаптер, Полипропилен, Црна, 1.5

Дел Б Женски Cam & Ритам Адаптер, Полипропилен, Црна, 1.5

Достапност: Залиха
DEN 4847.76

Изградба : Стакло Армирано-Полипропилен Со Epdm (Етилен Пропилен Диен Мономер) Дихтунзи И На 304 Нерѓосувачки Челик Cam Рака/Иглички.Идеален За Пренесување На Разводнета Хемиски Решенија.Заменлив Со Други Couplers И Адаптери.Бренд : Apache.Изградба : стакло армирано-полипропилен со EPDM (Етилен Пропилен Диен Мономер) дихтунзи & 304 од не ' рѓосувачки челик cam рака/Иглички.Карактеристики : заменлив со други cam акција couplers & адаптери.Изградба : стакло армирано-полипропилен со EPDM (Етилен Пропилен Диен Мономер) дихтунзи & 304 од не ' рѓосувачки челик cam рака/Иглички.Овој производ е Произведен во Тајван.Овој производ ги исполнува клиент барање.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Scroll