Ново
eos Шеј + Сенка Затемнети Lip Balm - Црвена Високата | 24 Часовна Хидратација | Усна Грижа да придавам Влогови на Суви Усни | Глутен Слободни | 0.25 оз

eos Шеј + Сенка Затемнети Lip Balm - Црвена Високата | 24 Часовна Хидратација | Усна Грижа да придавам Влогови

Достапност: Залиха
DEN 186.24

ОБИЧАЈ УСНА БОЈА : Од црвеникава да reddest целосна-на рок член на кралското семејство црвена, се изгради сопствени усна боја, со секој удар на рата-исполнет хидратација. 24 ЧАСОВНА ХИДРАТАЦИЈА : Хидрат усни во негување на влага и добриот вкус кој ќе ве натера да сакате да го избришете, повторно и повторно!.МАЗНА АПЛИКАЦИЈА : Удрете на овој климатизација, навлажнувачки lip balm со Шеј Путер, кокосово масло, јојоба масло и восок оставите усните мазна.ОДРЖЛИВО ИЗВОРИ РАТА : Преполна со диви расте, одржливо извори на 100% природни шеј путер за да направите вашите усни да се чувствуваат moisturized, заштитени и мека.СИТЕ ПРИРОДНИ УСНА НЕГА : Ние сме paraben, phthalate и глутен слободен; КАРТАТА е овластен; Не производи тестирани на животни.Искуство секој сенка на шеј со страшни buildable боја на Црвена Високата.Од црвеникава да reddest целосна-на рок член на кралското семејство црвена, се изгради сопствени усна боја, со секој удар на рата-исполнет хидратација.Без оглед на вашето расположение, ние се вративме боја.Ние го прават нашите eos Затемнети Шеј Lip Balm со одржливо извори шеј путер и хидратантен кокос и јојоба масло за неверојатни боја и 24-часовна хидратација.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Освежување и обновување на вашите усни, секако со Органски Шеј Путер и Органско Кокосово Масло.Органски

Додадете една убава, чиста сјај на вашите усни со оваа limited edition Бакнеж Ме Затемнети Усна Масло Трио.Нија

USDA одобрен органски формула.Хидрати со 98% органски и 100% природни состојки.Омекнува, смирува и подсечен у

Randalia Пчела Коприва восок lip balm багра.восок, шеј путер, кокосово масло, маслиново масло, calendula масло.рицину

Sisley Око Нега 1 мл Ботанички Око и Усна Контура Balm за Жените.Sisley Око Нега 1 мл Ботанички Око и Усна Контура

Чиста природна ботанички состојки, Богата со алое вера навлажнувачки состојки, кои ефикасно ја подобру

ОРГАНСКИ LIP BALM : А deliciously благотворно и крем билни инфузија помеша во база на екстра девственото маслинов

LIP BALM СО ВИТАМИН Е : Нашата Витаминот Е Масло EСтап е дизајниран да се природно да се заштити вашите усни к

Сите природни усна заштита која ја храни и помага да се лекува.Зелена Goo усна balms јадев, заштити, и придав

Увезени.Патент затворање.жените со револвер платформи & оптоварување станови флипапостолки слајдови out

Тоа поправки и moisturizes усните и чувствителни области во длабочина.Со SPF15 Repavar Шипинка Поправка Balm е особен

Тоа е погоден за сува, водадефицитарни, мрачните усни, усна линии и целосно и дебели усни.Тоа е мазна тек

Омекнува и заштитува усните секој ден со 11 навлажнувачки состојки.SPF 12 обезбедува UVB заштита.Хидратанте

Сите Природни.Никогаш не се тестираат врз животни.Земјата & Животински Пријателска!.Содржи : Butters, Масла,

Бренд : HENGFANG.Net содржина : 2.8 g.Рок на траење : Пет години.Пакет : Боја кутија.Место на Потекло : Кина.Бренд : HE

Веднаш smoothes и moisturizes.На видно место се обновува усните.Содржи омегас 6 и 9 Chapstick вкупно хидратација 100% при

ИМА ВО ВЛАГА : Panthenol има во влага во сув воздух.Го СМИРУВА : Calendula масло смирува ладно подсечен усни.ФОРМИ

Негување на усна третман за Години, Деца, Возрасни.НАЈДОБРИ ОРГАНСКИ УСНА ГРИЖА БЕЗБЕДНО ЗА СИТЕ ВОЗРАС

Тајландски амајлија Види Pueang Maha Saney (lip balm) од Лп.Boonsong за слатко зборува, успех negotitation, loveable, Mahalarp Тајландс

О ' киф е усна поправка е работливост нега на кожата што овозможува инстант олеснување на екстремно суви

Промовира здрава cellрегенерација.Ја смирува и ја олеснува болната, сува, подсечен усни.Го зајакнува усна

Повеќето сензуална, примамливата и моќни арома дека encaptures & фрла вечен сензорни искуства.Арома & свежина

Scroll