Ново
SISLEY од Sisley - Sisley Ботанички Око и Усна Контура Balm 1 оз за Жени

SISLEY од Sisley - Sisley Ботанички Око и Усна Контура Balm 1 оз за Жени

Достапност: Залиха
DEN 3184.80

Sisley Око Нега - 1 мл Ботанички Око и Усна Контура Balm за Жените.Sisley Око Нега. 1 мл Ботанички Око и Усна Контура Balm.Жените.НОВИ.Moisturizes и ги заштитува усните и очите области.Помага во спречување на фини линии и сувост.Ги намалува под-око подпухналост.Се применуваат во утринските часови.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Додадете една убава, чиста сјај на вашите усни со оваа limited edition Бакнеж Ме Затемнети Усна Масло Трио.Нија�

Секојдневниот Благотворно Lip Balm Надворешни Аналгетик Го Смирува.Што Се Лечи.Го Штити.Кои страдаат Од По�

Сите природни усна заштита која ја храни и помага да се лекува.Зелена Goo усна balms јадев, заштити, и придав�

Чиста природна ботанички состојки, Богата со алое вера навлажнувачки состојки, кои ефикасно ја подобру�

Подсечен кожата.Мазни усни.Навлажнувачки.Оригиналниот и само Rosebud лекувам.Може да се користи како сите �

Бренд : HENGFANG.Net содржина : 2.8 g.Рок на траење : Пет години.Пакет : Боја кутија.Место на Потекло : Кина.Бренд : HE

Усна balms дека се смири, придавам влогови, и да се обезбеди мека сјај на вашите усни.Навлажнувачки.Мазнење

Производ на Burt ' s Пчели.Пакет од 4 Сакате на вашите усни да зборуваат тома?Им даде smooch на луминисцентните

Супер навлажнувачки & освежување.Супер навлажнувачки & освежување.Добро за чувствителна кожа.Кожата см�

Природни Усна Масло Хидратантен Третман На Усна.Исполнет со природни екстракти & масла 6 Вкусови избран�

Пакет од 8 Брзо Cools, Удобности И Олеснувања.Усна Medex е medicated состојки донесе забележителни и непосредна ла

100% сите природни, навлажнувачки lip balm.Оваа природна боја ќе ви даде доволно само боја треба да се направи

Тајландски амајлија Види Pueang Maha Saney (lip balm) од Лп.Boonsong за слатко зборува, успех negotitation, loveable, Mahalarp Тајландс�

Краставица & Calendula : За Да Удобност Иритирате Усните.Природен Восок & Candelilla : Да придавам Влогови и Удобно�

Органски Усна Hydrator : Вашите усни се во потреба од најголема храна како усна кожата е релативно начин пот�

ИМА ВО ВЛАГА : Panthenol има во влага во сув воздух.Го СМИРУВА : Calendula масло смирува ладно подсечен усни.ФОРМИ �

Увезени.Патент затворање.жените со револвер платформи & оптоварување станови флипапостолки слајдови out

Вклучува 12 редовниголемина (0.15 Унца) цевка на Chap Stick Класичен Редовни вкус.Доверба вашите усни да Chap Stick, �

Randalia Пчела Коприва восок lip balm багра.восок, шеј путер, кокосово масло, маслиново масло, calendula масло.рицину

ОРГАНСКИ LIP BALM : А deliciously благотворно и крем билни инфузија помеша во база на екстра девственото маслинов

Тоа е погоден за сува, водадефицитарни, мрачните усни, усна линии и целосно и дебели усни.Тоа е мазна тек�

0.25 Унци.Порција Големина : .Оваа вкусна сонцетобакна lip balm ќе ги задржи вашите усни чувство претрупан и з�

КВАЛИТЕТНИ СОСТОЈКИ : Формулиран со природни масла и восок за да се заштитат, да се смири и да се ревитал�

Никогаш не изгуби уште lip balm.На Balmer е lip balm, и носител дека лесно придава на било cylidrical уред со две различн�

24 Часовна Хидратација : Medicated усна третман ги ублажува болка поврзани со ладни рани или гнојници од кои в

ВИСАТ ДЕСЕТ ☀ Конечно, lip balm дека може да остане во чекор со вашите авантури на отворено!Повеќето усна balm

Тоа ќе стане мат во рок од 10 секунди, и нема да влијае на јадење или последователните кармин ефекти.Тоа е

Веднаш smoothes и moisturizes.На видно место се обновува усните.Содржи омегас 6 и 9 Chapstick вкупно хидратација 100% при�

Scroll