Ново
LANGXUN Φ7.2ft (2.2 m) Големи Димензии Златен Метал Круг Балон Лак за полнење, за Роденден Декорација, Свадба Декорација, Дипломирањето Украси и Бебе Туш Фото Позадина Декор

LANGXUN Φ7.2ft (2.2 m) Големи Димензии Златен Метал Круг Балон Лак за полнење, за Роденден Декорација, Свадба

Достапност: Залиха
DEN 1919.76

Ве Молиме Да Се Види На Видео Инструкции За Инсталација Пред Купување На Инсталација.ВИСОК КВАЛИТЕТ - МАТЕРИЈАЛ : Железо / БОЈА : Злато / ГОЛЕМИНА : x 7.2 7.2 фт, Бренд Име : LANGXUN.Материјал на лак е железо, трајни, отпорни на корозија, може да се користи неколку пати, заштита на животната средина и канализација, и не заземаат простор.АТМОСФЕРАТА ГРАДИТЕЛ - Лак декорација е еден од најпопуларните партија украси во денешно време.Погледнете го сводови на приклучоци и tiktok,можете да го красат со балони, цвеќиња, лажни растенија или LED светло привезоци или други елементи за да се создаде персоналните позадина за лак.Тоа може да се користи во затворени простории или на отворено.ПОГОДЕН ЗА РАЗЛИЧНИ ПРИЛИКИ - Роденден, диплома партија, момче s Ден Декорација.Отворено Свадба Позадина за Прием.Градина Свадбена Церемонија.Булчински Туш.Свадба Годишнината.Продавница Декорација.Свеченото Отворање Декорација.Попуст Промотивни Активности.Не Други Комерцијални Активности.Божиќ Украси.Црн Петок Украси.Нова Година За Декорација. 10pcs Arched Железни Цевки. 2 парчиња Балон Основи & База Одредување на Орев. 3pcs Балон Лента Лента & 2 парчиња Точка Лепак. 100pcs Пластични Балон Прстен. 2 парчиња Вода Основи. 1pcs Инструкции за Инсталација.Латекс балони или било какви други декоративни материјали што треба.Manual (рачно) или електрична пумпа.Карактеристики : .Лесно да се соберат и расклопување.Може да се користи во затворени простории или на отворено.Декорирате со цвеќе, зеленило, балони, tulle swags, лопез и од неодамна букви и garlands.Овој здрав железо лак, исто така, disassembles во 12 парчиња, така што може да го собере во вашиот автомобил и се движи од локација до локација.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

КАРНЕВАЛОТ ТЕМАТСКИТЕ БАЛОНИ!Кој не љубов голема убава и шарени балони гарланд комплет!Облечи вашиот к�

【Безбедно и Висок Квалитет на】 Овие сини балони се направени на премиум латекс материјал кој е издржли

【Црното Злато Балони】 : Со балони изработени со природен латекс, нетоксични.Секој балони биле точно те�

СОВРШЕН ПАРТИЈА УКРАСИ : Направете ја вашата сопствена прекрасна позадина, centerpieces, и вилицатанамалувањ�

Фарма на Животните Тема Партија Балони Сет : Четири различни големини, 5 инчен, 10 инчен, 12 инчи и 18 инчи, цр

✔Херој роденден тема партија : Секое момче има херојски сон да го спаси светот.Оваа партија се состои од

Големина : 32 Инчен секоја буква / број.Материјал : Алуминиум Фолија.Пакет : Opp Вреќа.Функција : Партија Дек�

Е применливо : предлог, свадба бината, свадба соба декорација, stairwell, продавница декорација, забава, наст�

Единствена Партија : Нашите неверојатни спајдермен роденден украси дефинитивно ќе им даде на вашето мо�

????【252 PCS Божиќ Балони】 40 PCS 10" Sliver Балони, 55 PCS 10" Црвени Балони, 12 PCS 10" Бели Балони, 40 PCS 10" Црвено Confetti Балон�

Премиум балон лак комплет содржи повеќе од 120 балони заврши со 5m вратоврска лента, лепак точки и балон вр

Ќе добиете парчиња алуминиумска фолија дигитални балони , доволна количина за да ги задоволат вашите де

70 КОМПЈУТЕРИ ЗЛАТО И СИНИ БАЛОНИ ПАКЕТ : 12 инчен бисер кралската сини балони (15 компјутери) 12 инчен злате�

Материјал : Висок Квалитет На Природен Латекс.Комплет вклучува : 100 компјутери балон магија 1518 бои.латек�

*ЦЕЛОСНО и УБАВА Декорација на Собата : Ова се Зголеми Злато 60 роденден украси поставува вклучуваат сè ш�

【12Инчен Балон Лак Гарланд】Дојде во зелена, црна, сребро, злато и злато confetti и направени од силна природ�

Име : Бобо топката со конец.Бакар филамент светилка : 3 метри долга, 5 копчето батерии за слободни.Материј�

Големина : 10 Инчен секој балон.Материјал : Алуминиум Фолија.Пакет : Opp Вреќа.Функција : Партија Декорација

【Големи Хитови за Настани】им Даде на вашиот среќен моменти и празнична прилики еден допир на стил и ел�

❤ШТО Е ВО ПАКЕТ Сè што ви треба за убава цел живот спомени овде : 2 Сјајот Булчински Туш Bnnaer(Невестата да

Леопард Балони Комплет Вклучува 13 компјутери / црна ахат балони, 2 парчиња / 18" светло сини балони, 4 компј

【ЦЕЛОСЕН СЕТ НА ДОДАТОЦИ】Стојат база*2 (пластика бела боја база, со дијаметар од 8.3 инчен), пвц цевки*10 (11.

Балон модели / дизајни се предмет на промена без претходна најава и ќе биде заменет според тоа врз основ�

Scroll