Ново
Гроздобер Селски Јута Burlap Добредојдовте Банер Дома Камин Mantel Гарланд Декорација

Гроздобер Селски Јута Burlap Добредојдовте Банер Дома Камин Mantel Гарланд Декорација

Достапност: Залиха
DEN 191.76

Материјал : 100% природни јута burlap.Издржливи и еднократно.String должина е околу 2,5 метри(8.20 ft).Еден знаме големина : 15.5*12cm (6.1*4.73 инчен).Пред поврзани меѓу себе.не треба DIY.Знаменца може да се помести и симната лесно.Одлично за мантија камин виси, и исто така и за различни лица, како куќа затоплување, бебе туш, пелена забава, роденден, свадба, булчински туш итн.декорација.Јута burlap материјал може да созд рустикален, природно се чувствува во вашата партија оркестарот.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Ќе добиете 3 пакети на банери секој пакет е 12ft долг кој може да се намали во 4 банери по пакет.Совршен за 50

【Она што Ќе Добиете за】Вклучува 1 пакет пурпурна златен сјај "НАПРАВЕН ВО 1991 година" банер,сјајна 30 парт

Материјал : хартија.Вкупната должина е околу 300cm, а должината на цвет е за 29*14.4 cm.Симпатична ноќта на Вешт

Пакетот вклучува : големи димензии дипломирањето банер (71" x 45") со долга виси јаже (околу 23 ft).Банерот е от

Три графички материјал options 13 оз винил, прикажување на поли и оксфорд ткаенина.Едноставно hemmed со 3 grommets, he

Макс Форми / Знаци 25 Достапни знаци : [A Z] [0 9] и 50 + форми како што е прикажано на производ слики.Форми мора

СЛАВАТ.Оваа Feliz Cumpleanos Банерот е совршен роденден декорација.Без разлика дали ќе се слави на 8ми или 50th birth

Полиестер.Квалитет на Материјалот : Направен од 100% висококвалитетни трајни полиестер полиестер, кој е е

1 по пакет.Додадете прскање на боја на вашата партија со овој мила бебе знаме знамето.Секоја знаме карак

Крпа,Burlap.Овој плакат е добро направени на burlap и крпа.Буквите се печатени јасно.Добар квалитет, лесно и из

Чувствував крпа.Увезени 【СРЕЌЕН БОЖИЌ】Нашите Среќен Божиќ банер со Уникатен модел на секое знаме, кое

Божиќ Банер : Прослават оваа сезона и додадете глам во вашата партија со овој колоритен Среќен Божиќ Вин

Широк Usages !Овие 2021 смрдеа stank stunk банерот е совршен за среќен божиќ тема партија,grinch тема божиќ партија,2021

Вклучува 1 банер по Пакет.Декорација на секоја прослава со нашите Мешани Метален Печатени 12' Pennant Банер!С

✅ Пред Нанижани Вие Не Мора Да Се Соберат За Себе!Како Нашите Buntings И Пред Насобраните, Па Се Каже Збогум

Направен во САД.Вклучува 2 streamers во пакет.Секој streamer мерки 9 75 инчи височина од 5 метри широк.Направени од

Feliz Navidad оркестарот направен од природни јута burlap; Трајни и здрав; рачно изработени и преднанижани; Подго

Пакетот вклучува 1 пакет "Слави" и Злато Cutouts Хартија Банер (2 Парчиња).Овој производ карактеристики на зл

Големина : секоја картичка е 5.3"*3.55"(l*w).Materail : Направен од висококвалитет златен сјај карта на акции, сите

Различни Божиќ логото дизајни кои се користат за да ги красат соба, дневна соба, додадете празнична атмо

Scroll