Ново
Beistle Фолија Г-ѓа Streamer, 2 Дел, 9.75 x 5', Злато

Beistle Фолија Г-ѓа Streamer, 2 Дел, 9.75 x 5', Злато

Достапност: Залиха
DEN 307.44

Направен во САД.Вклучува 2 streamers во пакет.Секој streamer мерки 9. 75 инчи височина од 5 метри широк.Направени од фолија опфатени cardstock хартија; доаѓа со бели панделки; собранието е потребно.Закачи за свадба или годишнината партија!.Beistle 53480 фолија Г-дин и Г-ѓа streamer.Пакетот содржи 2 streamers.Секој streamer мерки 9. 75 инчи височина од 5 метри широк.Тие се направени од фолија опфатени cardstock букви и да дојде со бели панделки.Собранието е потребно.Висат овие убави streamers до декорација за на свадба или годишнината партија!На Beistle линија вклучува над 8,000 предмети - производи за речиси секој случај, прослава, или темата да се замисли.Од 1900 нашата мисија остана иста : да се Создаде производи со користење на најдобрите материјали и да ги највисоките стандарди.Нашите клиенти, производи, како и вработените се направи нас, кои сме ние.Ние сме Beistle Компанија.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Пакетот содржи, 1 банер, 65" x 20" 120 букви, броеви 1 за пластика банер 65" X 20" И 120 лепило букви и на броеви и симб

КВАЛИТЕТ : убави, златен сјај акценти се совпаѓа со висок квалитет букви и дефинитивно ќе се фати на вним

Можете Да Добиете на : имаме еден пар од пред тремот падне оркестарот во еден сет, придружени со пластичн

Различни Божиќ логото дизајни кои се користат за да ги красат соба, дневна соба, додадете празнична атмо

Чувствував крпа.Увезени 【СРЕЌЕН БОЖИЌ】Нашите Среќен Божиќ банер со Уникатен модел на секое знаме, кое

Совршен за Вашата Прва Причест Бебе Туш Партија.Совршен Вашиот Посебни Партија!Исто Така Се Користи Как

Банер НЕ дојде пред поврзани меѓу себе, но тоа е многу едноставна и трае само неколку моменти.Пластична

Боите се светли и живописни со букви слоевит, изгледа дома направени, како што се навистина талентирани,

Пакетот вклучува 1 пакет "Слави" и Злато Cutouts Хартија Банер (2 Парчиња).Овој производ карактеристики на зл

Погоден за : на Mardi Gras банерот е погодна за Mardi Gras голем фестивал, пантомимичари партија или карневал тема

Боите се светли и живописни со букви слоевит, изгледа дома направени, како што се навистина талентирани,

Feliz Navidad оркестарот направен од природни јута burlap; Трајни и здрав; рачно изработени и преднанижани; Подго

Тешки Делукс 3 нога x 5 метри Отворен Куќа Знаме.Врвен Квалитет!Засилен Headband!.Метал Grommets за прикачување на

[Ние се Надеваме] Свети Патрик Ден,се Надевам на бога на среќа ќе се грижи за вас засекогаш...

Божиќ Банер : Прослават оваа сезона и додадете глам во вашата партија со овој колоритен Среќен Божиќ Вин

Оваа точка е голема вредност! 1 по пакет.Дипломирањето партија објект.Банери за празнична прилики.Висок

Големина : секоја картичка е 5.3"*3.55"(l*w).Materail : Направен од висококвалитет златен сјај карта на акции, сите

1 по пакет.Додадете прскање на боја на вашата партија со овој мила бебе знаме знамето.Секоја знаме карак

【Производ големина】еден знаме 15cm x 25cm, вкупната должина на банер 122m / 400ft 【Производ во боја】 црвена, ро

Широк Usages !Овие 2021 смрдеа stank stunk банерот е совршен за среќен божиќ тема партија,grinch тема божиќ партија,2021

Scroll