Ново
Замена на Батеријата за ГЕ 2-5838GE1-А, 2-5838GE2-А, 25838GE3, 2-5838GE3-А, 2-5839GE3-А, 2-5839GE3-Б, 25840GE3, 2-5840GE3-А, 2-5841GE3-А, 2-5859GE1-добра Дел не GES-PCF03, TL26560 1500mAh/5.4 Пот Ni-МЗ

Замена на Батеријата за ГЕ 2-5838GE1-А, 2-5838GE2-А, 25838GE3, 2-5838GE3-А, 2-5839GE3-А, 2-5839GE3-Б, 25840GE3,

Достапност: Залиха
DEN 964.80

Избави од Калифорнија складиште во рок од 2 работни дена.Компатибилен Батеријата Модел : МОБ 2-5838 GE1-А, 2-5838 GE2-А, 25838 GE3, 2-5838 GE3-А, 2-5839 GE3-А, 2-5839 GE3-Б, 25840 GE3, 2-5840 GE3-А, 2-5841 GE3-А, 2-5859 GE1-А, 2-5859 GE3, 2-5860 GE3, 2-5861 GE3-А, 2-5865 GE3, 2-5866 GE3, 25893 GE3, 25893 GE3-А, 25898 GE1, 2-5898 GE1, 25898 GE3, 2-5898 GE3, 2-5898 GE6-А, 2-5899 GE3, 2-5901 EE1, 2-5931 EE1, 25931 EE2, 2-5931 EE2, 25951 EE1, 2-5951 EE1, 25951 EE2, 2-5951 EE3, 26700, 26700 GE1, 26730, 26730 GE3. Компатибилен Батеријата Дел Број : МОБ GES-PCF03, TL26560. Тип на производ : Тип:Ni-МЗ Капацитет:1500m Ah/5.4 Пот Volts:3.6 Gross Weight:100 Димензија:50.50 x 42.35 x 14.39 mm.Батеријата е прецизно изработени според предвидено спецификација на производители, што го прави овие батерии се целосно усогласување со производи.Следново е на информации на нашите батерија, ве молиме проверете внимателно пред купување,бидете сигурни дека изборот на правото на батеријата,компатибилни со вашиот оригинален производ.Избави од Калифорнија складиште во рок од 2 работни дена.Компатибилен Батеријата Модел : МОБ 2-5838 GE1-А, 2-5838 GE2-А, 25838 GE3, 2-5838 GE3-А, 2-5839 GE3-А, 2-5839 GE3-Б, 25840 GE3, 2-5840 GE3-А, 2-5841 GE3-А, 2-5859 GE1-А, 2-5859 GE3, 2-5860 GE3, 2-5861 GE3-А, 2-5865 GE3, 2-5866 GE3, 25893 GE3, 25893 GE3-А, 25898 GE1, 2-5898 GE1, 25898 GE3, 2-5898 GE3, 2-5898 GE6-А, 2-5899 GE3, 2-5901 EE1, 2-5931 EE1, 25931 EE2, 2-5931 EE2, 25951 EE1, 2-5951 EE1, 25951 EE2, 2-5951 EE3, 26700, 26700 GE1, 26730, 26730 GE3 TIPS : новата батерија треба да се полнат 3-4 пати и се обвинети за 6-8 часа за целосно да го активирате батеријата за најдобри перформанси.Ако имате било какви прашања во врска со батерии, ве молиме да бидат слободни контактирајте со нас.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

▶[НАДГРАДИ] Нови Сертифицирани УЛ одобрени материјали обезбеди строга доверливост и безбедно Брзо Вис�

【Спецификации】Модел : ИОBT530 FBC / Тип : Liion / Напон : 3.8 V / Капацитет : 25.84 Пот 6800m Ah 【Компатибилен Лаптоп М�

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од �

【БАТЕРИЈАТА СПЕЦИФИКАЦИИ】Батерија Тип : НуМЗ / Напон : 14.4 V / Капацитет : 3800m Ah.На наполнетост на батери�

#Квалитет, Сертификација ROSH, CE и УЛ тројно сертификација.Без мемориска ефект, надбесплатно, надиспуштањ�

✅【PD Брзо Брзо Полнење】 Bestmars 10000m Ah Моќ Банка Опремени со Avanced Брзо Полнење 3.0 & PD 3.0 Чипсет, нудиме една од

Компатибилен Модел : може да се користи за Apple i Pad 3 (A1416,A1430,A1403),i Pad 4 (A1458,A1459,A1460).KUBOM батеријата desigh со премиј

Сосема Нов Премиум Квалитет.Оваа Батерија е 100% Компатибилен со Оригинална Опрема 7.2 v 1950m AH NiМЗ.Гаранција

Батерија Тип : Liion ; Напон : 21.6 V ; Капацитет : 3000m Ah.Компатибилен Модел : Замена на батерии за DYSON 20947201, 20947601, 20

Модел : AAZ60 / Боја : Црна.Го замени Дел Број : AAZ60 49 W6 G 049 W6 G C020029500 Компатибилен P / N : Dell Latitude 14 7470 E7470 Серија.б�

Супериорни Перформанси : Нови upgarded да 5.0 Ах, побрзо полнење време light off = Целосно наполнета.Широк Compatibiity :

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ за ЗАМЕНА на ЛАПТОП БАТЕРИЈА : се Донесе вашиот лаптоп врати во живот со Ninjabatt е на висо�

★ Ракаликвидација дизајн со USB интерфејс за итни видиме полнење ★ Компактен и пренослив, дојде со lanyard з

Батерија тип : Liion; Капацитет : 56 Wh; Клетки : 6cell; Напон : 10.8 V;Капацитет : 5200mah.Висок квалитет на одделение "А" �

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ за ЗАМЕНА на ЛАПТОП БАТЕРИЈА : се Донесе вашиот лаптоп врати во живот со Ninjabatt е со висо�

Висок квалитет на литиум јонска ќелија да се направи вашата машина работи подолго.Компатибилен со KSC37 Б�

Ве молиме да се осигурате и модел и батеријата дел број се компатибилни со вашиот уред пред купување( мо�

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Scroll