Ново
NexiGo Соларен Полнач 20000mAh, Соларна Енергија Банка со PD 18W КК 3.0 Брзо Полнење, 5 Излез & Текст, IP65 Водоотпорен, Изградена-во Светли Рефлектори за iOS и Android, Црно-Портокал

NexiGo Соларен Полнач 20000mAh, Соларна Енергија Банка со PD 18W КК 3.0 Брзо Полнење, 5 Излез & Текст, IP65

Достапност: Залиха
DEN 393.36

【PD 18 W Брзо Полнење Моќ Банка】 Брз полнач е компатибилен со КК 3.0/PD 18 W може да обезбеди двонасочно брзо полнење за вашите уреди со брзо полнење функција.Овој пренослив моќ банка може да биде целосно полнат за околу 6hrs со КК 3.0/ PD 18 W ѕид адаптерот и кабелот за податоци. (Забелешка : брзо полнење ќе бидат достапни преку КК 3.0/ PD 18 W ѕид адаптерот и кабелот за податоци.). 【Вистински 20000m Ah Соларен Полнач】 Nexi Go соларна енергија банка со вистински 20000m Ah дозволува капацитетот на полнењето на вашата уреди повеќе пати.И нашиот соларен полнач е изградена-во smart protection, кој е компатибилен со i Phone 12, 11, XS, Max, X, XR, i Pad, Samsung Галакси S21 Плус. 【Соларни Полнење】 Нашиот соларен полнач може да биде дополнет со текст или сончева светлина, која вообичаено се користи сончевата полнење функција како итен цел, но не е главниот извор на енергија. 【LED Светилка】 Nexi Go соларна енергија банката е достапна со светилка на владата и на возилото.Исто така, изградена-во 32 LED светла за осветлување на задната страна, која има 2 начини на осветлување.На соларна енергија полначот со LED светилка е сигурен помошник за кампување, патување, пешачење, отворено, и за итни случаи да се користат во темница. 【Мулти-Заштита на Безбедноста】 Нашите соларна енергија полнач е направен од премиум АБС материјал, кој е многу цврсти и издржливи.Надградена смарт чип е изградена-во кое може да ги заштити вашите уреди и паметен телефон преполнувањето, прегревање, над-струја или краток спој.IP65 водоотпорен, dustproof, shockproof, погоден за разни отворено средини.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Висок квалитет на литиум јонска ќелија да се направи вашата машина работи подолго.Компатибилен со KSC37 Б

Одговара за полнење за Motorola двонасочна Радио GT2050 ГОДИНА, geforce GTX LTR Преносни, geforce GTX Приватност Плус Прено

Сосема Нов Премиум Квалитет.Оваа Батерија е 100% Компатибилен со Оригинална Опрема 7.2 v 1950m AH NiМЗ (Слим).Гар

Сосема Нов Премиум Квалитет.Оваа Батерија е 100% Компатибилен со Оригинална Опрема 7.2 v 1950m AH NiМЗ.Гаранција

Висок квалитет на заменетата батерија за Лајт PSP 2th PSP2000 PSP3000 PSP3004 Silm.Сите батерии се Сертифицирани со ISO9001

безжичен полнач : 10000mah мобилни напојување + безжичен полнач + магнетни адсорпција мултифункција на полн

√【18 W Голема Брзина Моќ испорака Полнење】 : all (Сите) 2USB приклучок и Типc (моќ испорака 3.0 & 2.0) порт поддршк

【Спецификации】Модел : ИОBT530 FBC / Тип : Liion / Напон : 3.8 V / Капацитет : 25.84 Пот 6800m Ah 【Компатибилен Лаптоп М

Гаранција : Остатокот увери со 60 дена Наплата и 12 месеци Гаранција;24 x 7мејл поддршка.Забелешка : враќање

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ за ЗАМЕНА на ЛАПТОП БАТЕРИЈА : се Донесе вашиот лаптоп врати во живот со Ninjabatt е со висо

Избави од Калифорнија складиште во рок од 2 работни дена.Компатибилен Батеријата Модел : МОБ 25838 GE1А, 25838 GE

★ Ракаликвидација дизајн со USB интерфејс за итни видиме полнење ★ Компактен и пренослив, дојде со lanyard з

Можат да се применат на следната опрема : камери, монитори, уличните светилки, мали фанови, мобилен телеф

2 поддршка полни со обезбедениот usb кабел и различни мобилен телефон connecters 3 може да биде обвинет од стра

Батеријата на Задниот Поклопец Овој замена за Nokia 6 ТА1021 ТА1033 ТА1000 ТА1003 ТА1025 е Задниот Поклопец, што се ко

☀ [50000m Ah Висок Капацитет Моќ Банки] : Пренослив Апарат е Изграденаво 50000m Ah батерија Liполимер батерија, Пр

Батеријата Volts3.7 Батерија ТипLiion.Дел No.i River i BP300 Одговара моделi River PMC100 PMC140 PMC120 Ве молиме Љубезно ве молим

Scroll