Ново
Камерон Кинеско Замена на Батеријата за ЛУКС-АЛАТКИ A-KS-18Li/25 (5000mAh)

Камерон Кинеско Замена на Батеријата за ЛУКС-АЛАТКИ A-KS-18Li/25 (5000mAh)

Достапност: Залиха
DEN 2832.24

Ве молиме да се осигурате и модел и батеријата дел број се компатибилни со вашиот уред пред купување( можете да пронајдете сродни информации опис на производот).Тип на производ : Li-ion Volts : 18 V Капацитет : 5000m Ah.Димензија : 148.90x80.10x67.70mm Тежина : 750g.Алат Батеријата.Сертифицирани со FCC, CE,CB,ISO9001,и Ro HS; 14 Дена Гаранција за враќање на Парите и 12 Месеци Гаранција.Одговара Model LUX-АЛАТКИ A-KS-18 Li/25 Original батеријата Дел Number LUX-АЛАТКИ A-KS-18 Li/25 Please обезбеди и модел на батеријата и дел број се компатибилни со вашиот уред пред купување.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од �

Го заменува Батерија за полнење за Motorola GP300, Радиус GP300, geforce GTX, P040, GP88, PRO3150, P080, апарат gp600, GP308, LTS2000, LCS2000, GP88

Одговара за полнење за Motorola двонасочна Радио GT2050 ГОДИНА, geforce GTX LTR Преносни, geforce GTX Приватност Плус Прено

Замена за Kenwood TK3102 Батеријата.Замена за Kenwood KNB15Ч двонасочна Радио на Батерии.Една Година Гаранција, Upstart

✔Компатибилен само со Neato Botvac Серија и Neato Botvac D Серија Робот Vacuums бараат Ni Mh батерија ✔12 V NiМЗ Батерија...

【БАТЕРИЈАТА СПЕЦИФИКАЦИИ】Батерија Тип : НуМЗ / Напон : 14.4 V / Капацитет : 3800m Ah.На наполнетост на батери�

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ за ЗАМЕНА на ЛАПТОП БАТЕРИЈА : се Донесе вашиот лаптоп врати во живот со Ninjabatt е на висо�

Производот има положено CE / Ro HS / ISO9001 безбедност и квалитет на сертификација.Компатибилен Модел Бр...

Сосема Нов Премиум Квалитет.Оваа Батерија е 100% Компатибилен со Оригинална Опрема 7.2 v 1950m AH NiМЗ.Гаранција

★ [80000 голем капацитет моќ банка] Направен од висок квалитет на литиум полимер батерија, совршен батери�

Компатибилен со сите Samsung Галакси Note3 варијанти : N9000, N9005 LTE, AT&T N900 A, Verizon N900 V, Спринт N900 P, ТМобиле N900 T.Висок

☀ [50000m Ah Висок Капацитет Моќ Банки] : Пренослив Апарат е Изграденаво 50000m Ah батерија Liполимер батерија, Пр

【Спецификации】Модел : ИОBT530 FBC / Тип : Liion / Напон : 3.8 V / Капацитет : 25.84 Пот 6800m Ah 【Компатибилен Лаптоп М�

Висок квалитет на заменетата батерија за GPS Навигатор.Батеријата Спецификации Капацитет : 850m Ah, ПОТ : 3.15

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ за ЗАМЕНА на ЛАПТОП БАТЕРИЈА : се Донесе вашиот лаптоп врати во живот со Ninjabatt е со висо�

Триаголник алуминиум легура пренослив апарат за модерен и едноставен дизајн.Двојно USB излез конектор, к

√【18 W Голема Брзина Моќ испорака Полнење】 : all (Сите) 2USB приклучок и Типc (моќ испорака 3.0 & 2.0) порт поддршк

Scroll