Ново
Geriop DIY Моќ Банка, Преносни Лесно да се Користи Лесна Батерија 18650 Полначот Кутија Широк Цел Голем Капацитет за Мобилен Телефон

Geriop DIY Моќ Банка, Преносни Лесно да се Користи Лесна Батерија 18650 Полначот Кутија Широк Цел Голем Капацитет

Достапност: Залиха
DEN 359.76

DIY Мобилни Напојување : Голем капацитет, 10x18650 батерии (не се вклучени), dual мобилни USB напојување, може да се наплаќаат 2 уреди во исто време. 3pcs текст порта, било USB кабли може да полнење на мобилни напојување.Smart Батерија 18650 Полначот : Компатибилен со 18650 рамна глава литиум батерија.Секој батеријата е наполнета и тестирани одделно.Батеријата автоматски се прекинува полнење кога тоа е целосно наполнета.Лесен за Користење : Мал и лесен дизајн, лесен за носење, лесно да го инсталирате и да се исклучи, и лесен за употреба.LCD Дисплеј : Точни моќ на екранот, може да господар на батеријата статусот во секое време и насекаде.Преносни напојување и полнење батерија 18650 полначот се вклучени во било кое време и да се користи во секое време.Излезната енергија усвојува USB интерфејс, приклучете кабел за податоци за да се реализира преносливост и полнење во секое време.Широк Цел : Компатибилен со сите видови на мобилен телефон полнење, широк спектар на целта, ова е несомнено вашиот потребно подарок.Функција : 1. DIY Мобилни Напојување : Голем капацитет, 10x18650 батерии (не се вклучени), dual мобилни USB напојување, може да се наплаќаат 2 уреди во исто време. 3pcs текст порта, било USB кабли може да полнење на мобилни напојување.2. Smart Батерија 18650 Полначот : Компатибилен со 18650 рамна глава литиум батерија.Секој батеријата е наполнета и тестирани одделно.Батеријата автоматски се прекинува полнење кога тоа е целосно наполнета.3. Лесен за Користење : Мал и лесен дизајн, лесен за носење, лесно да го инсталирате и да се исклучи, и лесен за употреба.4. LCD Дисплеј : Точни моќ на екранот, може да господар на батеријата статусот во секое време и насекаде.Преносни напојување и полнење батерија 18650 полначот се вклучени во било кое време и да се користи во секое време.Излезната енергија усвојува USB интерфејс, приклучете кабел за податоци за да се реализира преносливост и полнење во секое време.5. Широк Цел : Компатибилен со сите видови на мобилен телефон полнење, широк спектар на целта, ова е несомнено вашиот потребно подарок.Како да го Користите : Инсталирате и користите во секое време.Спецификација : Предмет Тип : 10x18650 Батеријата Складирање Box Weight : Прибл.190g / 6.7 oz Model : L10 Material : ABSColor : Black Battery Тип : Батерија 18650 x 10 (Не се Вклучени)Интерфејс : 5 V-2.1 AOutput Порт : 2 x USBInput Порт : Микро, Тип-CScope На Примена : Поддршка на Сите Видови На Мобилен Телефон Полнење Пакет Листа : 1 x Батеријата Кутија 1 x Задниот Поклопец 1 x Screwdriver7 x Завртка .

Декларираните карактеристики

Item Type:
 10x18650 Battery Storage Box
Weight:
Approx.190g / 6.7oz
Model:
L10
Material:
ABS
Color:
Black
Battery Type:
18650 Battery x 10 (Not Included)
Interface:
5V-2.1A
Output Port:
2 x USB
Input Port:
Micro, Type-C
Scope Of Application:
Support All Types Of Mobile Phone Charging
Package List:
1 x Battery Box  :
1 x Rear Cover  :
1 x Screwdriver :
7 x Screw  :

Поврзани производи

Замена Motorola MS350 R Батеријата.Замена за полнење за Motorola HKNN4002 двонасочна Радио на Батерии.Количина : 2, Една

Батерија Тип : Liion, Напон : 25.2 V, Капацитет : 3000m Ah.Замена за Dyson V10 Батеријата.Компатибилен за dyson v10 батерија�

Висок квалитет на заменетата батерија за Лајт PSP 2th PSP2000 PSP3000 PSP3004 Silm.Сите батерии се Сертифицирани со ISO9001

Го заменува Батерија за полнење за Motorola GP300, Радиус GP300, geforce GTX, P040, GP88, PRO3150, P080, апарат gp600, GP308, LTS2000, LCS2000, GP88

7.4 v 2000m AH Паметни (Smart) LIION.Сосема Нов Премиум Квалитет.Оваа Батерија е 100% Компатибилен со Оригинална Опре�

Производот има положено CE / Ro HS / ISO9001 безбедност и квалитет на сертификација.Компатибилен Модел Бр...

★ Ракаликвидација дизајн со USB интерфејс за итни видиме полнење ★ Компактен и пренослив, дојде со lanyard з

wrok со ILIFE A4 A4 S A6 , робот правосмукалка,не одговара за V3s Про V3 V3s V5s Про V5 V5s.Тип : Liion , Капацитет : 2600m Ah, Напон :

Овозможува нови резервни стерео да може да биде инсталирана во фабриката локација.Се вклопува Двојно DIN

✔Компатибилен само со Neato Botvac Серија и Neato Botvac D Серија Робот Vacuums бараат Ni Mh батерија ✔12 V NiМЗ Батерија ✔�

Оваа батерија е само компатибилни со моделот : Topcon GPS Приемник.Замена за Следниве Батеријата Дел Броеви :

★ [80000 голем капацитет моќ банка] Направен од висок квалитет на литиум полимер батерија, совршен батери�

Можат да се применат на следната опрема : камери, монитори, уличните светилки, мали фанови, мобилен телеф

55 Хелиум Ултра, A55 Хелиум PN AC55 HE, BSF06 VOLTS : 3.7 Капацитет : 2500m Ah / 9.25 Пот.Димензија : 88.26 x 63.78 x 3.40 mm 81...

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ за ЗАМЕНА на ЛАПТОП БАТЕРИЈА : се Донесе вашиот лаптоп врати во живот со Ninjabatt е со висо�

Ве молиме да се осигурате и модел и батеријата дел број се компатибилни со вашиот уред пред купување( мо�

Батерија Тип : Liion ; Напон : 21.6 V ; Капацитет : 3000m Ah.Компатибилен Модел : Замена на батерии за DYSON 20947201, 20947601, 20

Оваа батерија е само компатибилни со моделот : Bang Изграденаво коло заштита гарантира и безбедноста и ст�

Ве молиме потврдете го вашиот стар оригинална батерија ID(Дел Број / Дел БР.) : VF5 Батеријата Детали : 3.7 V Liion

Батеријата Volts3.7 Батерија ТипLiion.Дел No.i River i BP300 Одговара моделi River PMC100 PMC140 PMC120 Ве молиме Љубезно ве молим�

★ Ракаликвидација дизајн со USB интерфејс за итни видиме полнење ★ Компактен и пренослив, дојде со lanyard з

Батеријата пакет е направен на барање и е предаден од Тајван, обезбедување на свежина и квалитет.Батери�

Заменетата Батерија Тип : Liion; Напон : 14.4 V Капацитет : 1800 MAH / 26 WH.Компатибилен P / N : ABLD1 4624864 4 INR19 / 65 Компатиби

【Спецификации】Модел : ИОBT530 FBC / Тип : Liion / Напон : 3.8 V / Капацитет : 25.84 Пот 6800m Ah 【Компатибилен Лаптоп М�

Сосема Нов Премиум Квалитет.Оваа Батерија е 100% Компатибилен со Оригинална Опрема 7.2 v 1950m AH NiМЗ.Гаранција

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Висок квалитет на заменетата батерија за GPS Навигатор.Батеријата Спецификации Капацитет : 850m Ah, ПОТ : 3.15

Целосно Компатибилен со Think Pad T460(20 FNA024 CD) Think Pad T450(20 BVA03 PCD) Think Pad T4503 LCD.Совршено Функционира како оригинало

Гаранција : Остатокот увери со 60 дена Наплата и 12 месеци Гаранција;24 x 7мејл поддршка.Забелешка : враќање �

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од �

Scroll