Ново
Powerocks се Зголеми Камен 6000 mAh - Уред Recharger

Powerocks се Зголеми Камен 6000 mAh - Уред Recharger

Достапност: Залиха
DEN 527.76

Триаголник алуминиум легура пренослив апарат за модерен и едноставен дизајн.Двојно USB излез конектор, кој е компатибилен со паметни телефони, i Phone, i Pad, таблет, и на огромното мнозинство на мобилен телефон.Висока моќност на 6000m Ah, способни за полнење стандардна паметен Телефон 3 до 4 пати.Интелигентни LED моќ индикатор дизајн (4 светла = 100% целосна, 3 светла = 75% целосно, 2 светла = 50% целосно, 1 светлината = 25%)Спецификации.Капацитет - 6000m Ah.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Го заменува Батерија за полнење за Motorola GP300, Радиус GP300, geforce GTX, P040, GP88, PRO3150, P080, апарат gp600, GP308, LTS2000, LCS2000, GP88

✔Компатибилен само со Neato Botvac Серија и Neato Botvac D Серија Робот Vacuums бараат Ni Mh батерија ✔12 V NiМЗ Батерија...

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ за ЗАМЕНА на ЛАПТОП БАТЕРИЈА : се Донесе вашиот лаптоп врати во живот со Ninjabatt е со висо�

【Спецификации】Модел : ИОBT530 FBC / Тип : Liion / Напон : 3.8 V / Капацитет : 25.84 Пот 6800m Ah 【Компатибилен Лаптоп М�

Ве молиме да се осигурате и модел и батеријата дел број се компатибилни со вашиот уред пред купување( мо�

Овозможува нови резервни стерео да може да биде инсталирана во фабриката локација.Се вклопува Двојно DIN

Висок квалитет на литиум јонска ќелија да се направи вашата машина работи подолго.Компатибилен со KSC37 Б�

☀ [50000m Ah Висок Капацитет Моќ Банки] : Пренослив Апарат е Изграденаво 50000m Ah батерија Liполимер батерија, Пр

Батерија Тип : Liion, Напон : 25.2 V, Капацитет : 3000m Ah.Замена за Dyson V10 Батеријата.Компатибилен за dyson v10 батерија�

Сосема Нов Премиум Квалитет.Оваа Батерија е 100% Компатибилен со Оригинална Опрема 7.2 v 1950m AH NiМЗ.Гаранција

Компатибилен со сите Samsung Галакси Note3 варијанти : N9000, N9005 LTE, AT&T N900 A, Verizon N900 V, Спринт N900 P, ТМобиле N900 T.Висок

Батеријата Volts3.7 Батерија ТипLiion.Дел No.i River i BP300 Одговара моделi River PMC100 PMC140 PMC120 Ве молиме Љубезно ве молим�

★ [80000 голем капацитет моќ банка] Направен од висок квалитет на литиум полимер батерија, совршен батери�

Замена за Kenwood TK3102 Батеријата.Замена за Kenwood KNB15Ч двонасочна Радио на Батерии.Една Година Гаранција, Upstart

#Квалитет, Сертификација ROSH, CE и УЛ тројно сертификација.Без мемориска ефект, надбесплатно, надиспуштањ�

Ве молиме потврдете го вашиот стар оригинална батерија ID(Дел Број / Дел БР.) : XFBT200, XFBT200 EU.Батеријата Детал

Заменетата Батерија Тип : Liion; Напон : 14.4 V Капацитет : 1800 MAH / 26 WH.Компатибилен P / N : ABLD1 4624864 4 INR19 / 65...

Целосно Компатибилен со Think Pad T460(20 FNA024 CD) Think Pad T450(20 BVA03 PCD) Think Pad T4503 LCD.Совршено Функционира како оригинало

√【18 W Голема Брзина Моќ испорака Полнење】 : all (Сите) 2USB приклучок и Типc (моќ испорака 3.0 & 2.0) порт поддршк

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ за ЗАМЕНА на ЛАПТОП БАТЕРИЈА : се Донесе вашиот лаптоп врати во живот со Ninjabatt е на висо�

★ Ракаликвидација дизајн со USB интерфејс за итни видиме полнење ★ Компактен и пренослив, дојде со lanyard з

wrok со ILIFE A4 A4 S A6 , робот правосмукалка,не одговара за V3s Про V3 V3s V5s Про V5 V5s.Тип : Liion , Капацитет : 2600m Ah, Напон :

7.4 v 2000m AH Паметни (Smart) LIION.Сосема Нов Премиум Квалитет.Оваа Батерија е 100% Компатибилен со Оригинална Опре�

Scroll