Ново
JDB PD/КК Брзо Полнење Моќ Банка 20100mAh, USB C/Пренослив Апарат со 18W PD3.0 КК 3.0/2.0 Батеријата Пак, Високиот-Брзо Полнење Технологија Полнач за Телефон

JDB PD/КК Брзо Полнење Моќ Банка 20100mAh, USB C/Пренослив Апарат со 18W PD3.0 КК 3.0/2.0 Батеријата Пак, Високиот-Брзо

Достапност: Залиха
DEN 2220.00

√【18 W Голема Брзина Моќ испорака Полнење】 : all (Сите) 2-USB приклучок и Тип-c (моќ испорака 3.0 & 2.0) порт поддршка 5 V/2 A, 9 V/2 A, 12 V/1.5 брзо полнење.Вкупната моќност е 18 W. √【3-излез & 2-Внесување】 : Брзо полнење на уредот до 3 на едно време (Вкупна Моќност 18 W), исто така, поддршка 18 W Микро & USB C брзо надополнување. √【Безбедност УЛ Заверена】 : Вграден мерки за заштита на вашите уреди од прекумерна струја, прегревање, и преполнувањето. 【20100m Ah Капацитет & Ултра Мала Големина】 : целосно обвиненија i Phone 12 Про Max 4.0 пати, i Phone 11 7.0 пати, i Phone X 5.0 пати, i Phone 7.2 8 пати или i Pad 3~4 пати.Apple PD 3.0, PD2.0 : 9 V/2 A (Тип-C).Qualcomm КК 3.0, КК 2.0 : 9 V/2 A, 12 V/1.5 A (Тип-C & USB ).Spreadtrum SFCP : 9 V/2 A, 12 V/1.5 A (Тип-C & USB ).Samsung AFC : 9 V/2 A, 12 V/1.67 A (Тип-C & USB ).Media Tek PMTK, ЈП : 5 V/7 V/9 V/12 V (Тип-C & USB ).Huawei FCP SCP : 9 V/2 A, 12 V/1.5 A (Тип-C & USB ).Ексклузивна моќ ИК Технологија ќе ги детектира вашиот уред automaticly да го испорача својот најбрз можен полнење брзина.Брзо полнење за i Phone 12 Про Max, i Phone 12 Про, i Phone 12, i Phone 11 Про Max, i Phone 11 Про, i Phone 11, i Phone XS Max, i Phone XS, i Phone XR, i Phone X, i Phone 8 Плус, i Phone 8, i Phone 7 Плус, i Phone 6s плус, i Phone 6 плус, i Phone 7, i Phone 6s, i Phone 6, i Phone 5s i Phone 5, i Phone SE, i Phone 4s, i Phone 4, i Pad, i Pad Mini,Android модели се исто така совршени компатибилен со.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Висок квалитет на литиум јонска ќелија да се направи вашата машина работи подолго.Компатибилен со KSC37 Б�

Батеријата пакет е направен на барање и е предаден од Тајван, обезбедување на свежина и квалитет.Батери�

Целосно Компатибилен со Think Pad T460(20 FNA024 CD) Think Pad T450(20 BVA03 PCD) Think Pad T4503 LCD.Совршено Функционира како оригинало

【Спецификации】Модел : ИОBT530 FBC / Тип : Liion / Напон : 3.8 V / Капацитет : 25.84 Пот 6800m Ah 【Компатибилен Лаптоп М�

☀ [50000m Ah Висок Капацитет Моќ Банки] : Пренослив Апарат е Изграденаво 50000m Ah батерија Liполимер батерија, Пр

Супер мини моќ банка е само како голем како на кармин полесни.Големината на 83*27*41mm дали имаат поголеми 5000

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ за ЗАМЕНА на ЛАПТОП БАТЕРИЈА : се Донесе вашиот лаптоп врати во живот со Ninjabatt е со висо�

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од �

Компатибилен со сите Samsung Галакси Note3 варијанти : N9000, N9005 LTE, AT&T N900 A, Verizon N900 V, Спринт N900 P, ТМобиле N900 T.Висок

Гаранција : Остатокот увери со 60 дена Наплата и 12 месеци Гаранција;24 x 7мејл поддршка.Забелешка : враќање �

【БАТЕРИЈАТА СПЕЦИФИКАЦИИ】Батерија Тип : НуМЗ / Напон : 14.4 V / Капацитет : 3800m Ah.На наполнетост на батери�

Батерија Тип : Liion, Напон : 25.2 V, Капацитет : 3000m Ah.Замена за Dyson V10 Батеријата.Компатибилен за dyson v10 батерија�

(Liion, 14.4 V, 3400m Ah).Соодветна Замена на Батеријата преку Синергија Digital.Направени со висок квалитет Јапонски

Ве молиме потврдете го вашиот стар оригинална батерија ID(Дел Број / Дел БР.) : VF5 Батеријата Детали : 3.7 V Liion

★ Ракаликвидација дизајн со USB интерфејс за итни видиме полнење ★ Компактен и пренослив, дојде со lanyard з

SNSOU Галакси J3 Батеријата совршено се совпаѓа со спецификациите на оригиналниот Samsung Galaxy J3 батеријата.Пр�

Го заменува Батерија за полнење за Motorola GP300, Радиус GP300, geforce GTX, P040, GP88, PRO3150, P080, апарат gp600, GP308, LTS2000, LCS2000, GP88

▶[НАДГРАДИ] Нови Сертифицирани УЛ одобрени материјали обезбеди строга доверливост и безбедно Брзо Вис�

2 поддршка полни со обезбедениот usb кабел и различни мобилен телефон connecters 3 може да биде обвинет од стра�

Ве молиме потврдете го вашиот стар оригинална батерија ID(Дел Број / Дел БР.) : XFBT200, XFBT200 EU.Батеријата Детал

Батеријата Volts3.7 Батерија ТипLiion.Дел No.i River i BP300 Одговара моделi River PMC100 PMC140 PMC120 Ве молиме Љубезно ве молим�

★ [80000 голем капацитет моќ банка] Направен од висок квалитет на литиум полимер батерија, совршен батери�

Ве молиме да се осигурате и модел и батеријата дел број се компатибилни со вашиот уред пред купување( мо�

Премиум квалитет Motorola RLN6305 двонасочна радио замена на батеријата.Оваа Motorola RLN6305 радио батеријата е Комп�

Висок квалитет на заменетата батерија за Лајт PSP 2th PSP2000 PSP3000 PSP3004 Silm.Сите батерии се Сертифицирани со ISO9001

Овозможува нови резервни стерео да може да биде инсталирана во фабриката локација.Се вклопува Двојно DIN

Замена Motorola MS350 R Батеријата.Замена за полнење за Motorola HKNN4002 двонасочна Радио на Батерии.Количина : 2, Една

Scroll