Ново
82ft Бисер Монистра String, Бисер Гарланд Beaded Трим, Нежен Украсни Бисери String за Свадба Партија Резерви(Сребро)

82ft Бисер Монистра String, Бисер Гарланд Beaded Трим, Нежен Украсни Бисери String за Свадба Партија Резерви(Сребро)

Достапност: Залиха
DEN 379.20

❀МУШКА ГАРЛАНД : 100% сосема нов и висок квалитет. ❀ПАКЕТ СЕТ : Постојат 2 бои, сребро и злато опција, 82ft долго, доволно за да можете да креирате ваши сопствени DIY занаети. ❀ВИСОК КВАЛИТЕТ : деликатна бисер garlands е изработен од ABS имитација лежиште, таписерии изработка направите да изгледа повеќе lifelike. ❀ELECTROPLATING : Усвојување на процесот на electroplating, што може да се направи бисер жица монистра string повеќе сјајна. ❀УКРАСИ : Можете да користите чисто монистра string да ги красат свадба, Божиќ Ден, партиите или вашиот windows.Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Бисер Жица Монистра Материјал : ABS Имитација Бисери Факултативна Боја : Sliver, Златен Тежина : Околу. 423-557g / 14.9-19.6 оз Мушка Големина : Прибл. 6mm / 0.2 во Должина : Околу. 25m / 82.0 ft.Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Бисер Жица Монистра Материјал : ABS Имитација Бисери Факултативна Боја : Sliver, Златен Тежина : Околу. 423-557g / 14.9-19.6 оз Мушка Големина : Прибл. 6mm / 0.2 во Должина : Околу. 25m / 82.0 ft.Боја : Злато/Сребрена(опционално).

Декларираните карактеристики

Condition:
100% Brand New Item Type

Поврзани производи

Цвет може да се лепак директно да било занает проект, scarpbooking, сламена шапка.Користете го овој цвет на ваш

Убав квалитет beaded трим е украсен со бисери,елегантна и убава.Должина : Околу.5 Метри.Ширина : Прибл.30мм / 1.1

ЗАБЕЛЕШКА ве Молиме проверете објект Боја, Големина и Пакет количество внимателно пред да нарачате.Тип

✿ Материјал : Овие beaded на вратите се изработени од АБС кои се поврзани со риболов линија и се чувствува л

Полиестер.Должина : 10 Метри / 10 yd.Боја : Бела; Материјал : Полиестер, Бисер, Лежиште ; Width : 7 см.Гроздобер сти

Акрилик.Материјал : :акрилик.Боја : Јасно,Higt квалитет.Спецификации:14mm акрилик octagon мушка.Се продава во

Може да се намали слободно.Боја : Сребрена / AB Боја.Со лепило на грбот .Може да биде топла поправи, рака sti

Доволно количество : ќе добиете производот, во количина точно како што е опишано, е доволно да ги задовол

Може да се користи за да ги красат Новогодишни елки, Ден на Мајката подароци, облека, пакување вазни, бон

[Квалитетен Материјал] : Направен од висок квалитет на стакло, кристал со сребро канџи, кристал и tassel диз

Пакетот Висина на Производот е од 4 инчи.Пакетот Должина на Производот е 14 инчи.Пакетот Ширина на Произв

Уникатен Дизајн : Druable, светкавиот.Го прави животот забава.Обновливи : Силни и издржливи.На мушка нема да

Кристал кристал, сечење и бистри и проѕирни, екопријателски и rustproof.Украси за свадба фустани, ѓердани, фу

【 ПАКЕТ 】ќе добие 1 тркалаат (10 метри) кристал првенство синџир, за 2.3~2.4 mm широк, тоа е заокружено во гајт

Кристал Трим : Пакетот вклучува 1 Двор кристал tassel дополнителните украси синџир, Целиот Синџир со илјадн

1 ролна од 25 метри / 27.3 бели дворови половина круг бисер beaded синџир / лента.На Flatback назад дизајн на монист

Кристал Намали на Синџирот на Материјали : Направен од чисто Стакло Rhinestones со Злато Метална База, супер с

Уникатен Дизајн : Druable, светкавиот.Го прави животот забава.Обновливи : Силни и издржливи.На мушка нема да

❤Премиум Квалитет : Нашата кристал трим синџир е составен од premiuim материјали чисто Стакло Rhinestones со Сре

Bridal Mary запознава убава скратува за дизајнирање пром фустани, партиски носат фустани и многу повеќе.Посе

✿[УНИКАТЕН ДИЗАЈН] : рачно изработени,Druable,Светкавиот.Светкавиот под светлината нека вашите производи у

Широко се Користи : Овие Вештачки Бисер Монистра Синџир можат да се применат за различни декорација пот

Сјајна ААА кристално стакло, кристал, сјајна и убава, обложено со дебели сребро ноктот синџири, не е лесн

Кристал Синџир : Користете го овој синџир на злато rhinestones ленти за занаетите, за да креирате сопствени на

Scroll