Ново
PAGOW Злато Кристал Дополнителните Синџир Кристал AB Трим, 1 Двор Кристал Tassel Beaded Синџир за Булчински Појас DIY Накит Занаети Свадба Декорација

PAGOW Злато Кристал Дополнителните Синџир Кристал AB Трим, 1 Двор Кристал Tassel Beaded Синџир за Булчински

Достапност: Залиха
DEN 455.76

Кристал Трим : Пакетот вклучува 1 Двор кристал tassel дополнителните украси синџир, Целиот Синџир со илјадници Светкавиот Камења, вкупната ширина е 1.44 инчен(37mm), ќе се намали во било која должина како што треба.Исклучителен Дизајн : Нашата кристал bling tassel намали, главно е дизајниран во злато база на синџирот, кој многу кристал AB rhinestones вградени на неа.Во сонцето или светло, кога ќе го користите, ќе емитуваат рефлективна искра, правење на вашиот облека повеќе единствени и да стане фокусот на вниманието.Квалитет на Материјалот : крајот на синџирот на applique направен од 70% стакло, кристал и 30% метална база, со висок квалитет ААА занает rhinestones со купер канџи, не е лесно да се скрши, деформирајте, и исчезнат; на работ третман е мазна, не ќе гребење на кожата, удобно да го користите.DIY и Лесен за Користење : Овие кристал tassel синџир може да се намали должината на вашата лична потреба, може да се намали на кристал синџир од нормална ножици, се шие на или лепак да ги исполни вашите занает DIY украси.Апликации : Совршен за партија, sash ремени, свадба, свадба се облекуваат, танц костим, матурска вечер облека, декорација свадба centerpieces, и жената накит DIY занает и така натаму.Тоа е исто така погоден за празници како Божиќ, денот на Благодарноста, и Денот на Вљубените.PAGOW Злато Кристал Дополнителните Синџир Кристал AB Трим, 1 Двор Кристал Tassel Beaded Синџир за Булчински Појас DIY Накит Занаети Свадба Декорација Спецификација : Материјал : Направен од 70% стакло, кристал и 30% метална база Боја : Злато , Кристал AB Големина : 36 инчи во должина, 1.44 инчен во ширина Пакетот вклучува : 1 сет Кристал tassel дополнителните украси Белешки : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот се прикажува.Ликвидација на ризик може да постои, ве молиме да ги задржи подалеку од мали деца.Нашата Услуга : Секој проблем, ние ќе го реши вашиот проблем за вас 24 часа на ден за Било какви прашања, ние прво ќе ве задоволи Никакви проблеми, ние безусловно ќе ви даде целосна наплата Ако не сте целосно задоволни само ги споделите со нас и ние ќе ги нудиме брза наплата или замена.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

ЗАБЕЛЕШКА ве Молиме проверете објект Боја, Големина и Пакет количество внимателно пред да нарачате.Тип

✿ Материјал : Овие beaded на вратите се изработени од АБС кои се поврзани со риболов линија и се чувствува л

Широко се Користи : Овие Вештачки Бисер Монистра Синџир можат да се применат за различни декорација пот

Пакетот Висина на Производот е од 4 инчи.Пакетот Должина на Производот е 14 инчи.Пакетот Ширина на Произв

✿[УНИКАТЕН ДИЗАЈН] : рачно изработени,Druable,Светкавиот.Светкавиот под светлината нека вашите производи у

Кристал Намали на Синџирот на Материјали : Направен од чисто Стакло Rhinestones со Злато Метална База, супер с

Кристал кристал, сечење и бистри и проѕирни, екопријателски и rustproof.Украси за свадба фустани, ѓердани, фу

❤Премиум Квалитет : Нашата кристал трим синџир е составен од premiuim материјали чисто Стакло Rhinestones со Сре

Може да се намали слободно.Боја : Сребрена / AB Боја.Со лепило на грбот .Може да биде топла поправи, рака sti

【 ПАКЕТ 】ќе добие 1 тркалаат (10 метри) кристал првенство синџир, за 2.3~2.4 mm широк, тоа е заокружено во гајт

Може да се користи за да ги красат Новогодишни елки, Ден на Мајката подароци, облека, пакување вазни, бон

Цвет може да се лепак директно да било занает проект, scarpbooking, сламена шапка.Користете го овој цвет на ваш

Кристал Синџир : Користете го овој синџир на злато rhinestones ленти за занаетите, за да креирате сопствени на

Сјајна ААА кристално стакло, кристал, сјајна и убава, обложено со дебели сребро ноктот синџири, не е лесн

[Квалитетен Материјал] : Направен од висок квалитет на стакло, кристал со сребро канџи, кристал и tassel диз

Bridal Mary запознава убава скратува за дизајнирање пром фустани, партиски носат фустани и многу повеќе.Посе

Убав квалитет beaded трим е украсен со бисери,елегантна и убава.Должина : Околу.5 Метри.Ширина : Прибл.30мм / 1.1

Доволно количество : ќе добиете производот, во количина точно како што е опишано, е доволно да ги задовол

Уникатен Дизајн : Druable, светкавиот.Го прави животот забава.Обновливи : Силни и издржливи.На мушка нема да

Уникатен Дизајн : Druable, светкавиот.Го прави животот забава.Обновливи : Силни и издржливи.На мушка нема да

Акрилик.Материјал : :акрилик.Боја : Јасно,Higt квалитет.Спецификации:14mm акрилик octagon мушка.Се продава во

1 ролна од 25 метри / 27.3 бели дворови половина круг бисер beaded синџир / лента.На Flatback назад дизајн на монист

Полиестер.Должина : 10 Метри / 10 yd.Боја : Бела; Материјал : Полиестер, Бисер, Лежиште ; Width : 7 см.Гроздобер сти

Scroll