Ново
33 Стапки Виси Јасно 14mm Daimond Акрилик Стакло Гарланд , Лустерот Мушка Светилка Синџир, Божиќ/Свадба Партија Декорација и DIY Занает Накит Декорација

33 Стапки Виси Јасно 14mm Daimond Акрилик Стакло Гарланд , Лустерот Мушка Светилка Синџир, Божиќ/Свадба Партија

Достапност: Залиха
DEN 236.88

Акрилик.Материјал : :акрилик.Боја : Јасно,Higt квалитет.Спецификации:14mm акрилик octagon мушка.Се продава во пакување од 10 Метри,1 metere 3,3 Метри по влакно.Кристал насоки се одржа заедно со метални прстени, кои го прават е лесно да се прилагоди насоки да биде долга или кратка како што треба во нив да биде.Божиќ/Свадба Партија Декорација и DIY Занает Накит Декорација.Кристал насоки се одржа заедно со метални прстени, кои го прават е лесно да се прилагоди насоки да биде долга или кратка како што треба во нив да биде.Божиќ/Свадба Партија Декорација и DIY Занает Накит Декорација.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

ЗАБЕЛЕШКА ве Молиме проверете објект Боја, Големина и Пакет количество внимателно пред да нарачате.Тип

Кристал Синџир : Користете го овој синџир на злато rhinestones ленти за занаетите, за да креирате сопствени на

Цвет може да се лепак директно да било занает проект, scarpbooking, сламена шапка.Користете го овој цвет на ваш

Bridal Mary запознава убава скратува за дизајнирање пром фустани, партиски носат фустани и многу повеќе.Посе

Пакетот Висина на Производот е од 4 инчи.Пакетот Должина на Производот е 14 инчи.Пакетот Ширина на Произв�

✿ Материјал : Овие beaded на вратите се изработени од АБС кои се поврзани со риболов линија и се чувствува л

Убав квалитет beaded трим е украсен со бисери,елегантна и убава.Должина : Околу.5 Метри.Ширина : Прибл.30мм / 1.1

✿[УНИКАТЕН ДИЗАЈН] : рачно изработени,Druable,Светкавиот.Светкавиот под светлината нека вашите производи у

Може да се користи за да ги красат Новогодишни елки, Ден на Мајката подароци, облека, пакување вазни, бон�

Кристал Намали на Синџирот на Материјали : Направен од чисто Стакло Rhinestones со Злато Метална База, супер с

Уникатен Дизајн : Druable, светкавиот.Го прави животот забава.Обновливи : Силни и издржливи.На мушка нема да

Широко се Користи : Овие Вештачки Бисер Монистра Синџир можат да се применат за различни декорација пот�

Полиестер.Должина : 10 Метри / 10 yd.Боја : Бела; Материјал : Полиестер, Бисер, Лежиште ; Width : 7 см.Гроздобер сти�

Сјајна ААА кристално стакло, кристал, сјајна и убава, обложено со дебели сребро ноктот синџири, не е лесн

❤Премиум Квалитет : Нашата кристал трим синџир е составен од premiuim материјали чисто Стакло Rhinestones со Сре�

Доволно количество : ќе добиете производот, во количина точно како што е опишано, е доволно да ги задовол

Може да се намали слободно.Боја : Сребрена / AB Боја.Со лепило на грбот .Може да биде топла поправи, рака sti

[Квалитетен Материјал] : Направен од висок квалитет на стакло, кристал со сребро канџи, кристал и tassel диз�

【 ПАКЕТ 】ќе добие 1 тркалаат (10 метри) кристал првенство синџир, за 2.3~2.4 mm широк, тоа е заокружено во гајт�

Уникатен Дизајн : Druable, светкавиот.Го прави животот забава.Обновливи : Силни и издржливи.На мушка нема да

Scroll