Ново
Bonarty 1 Тркалаат 30мм Бисер String Монистра Трим Scrapbooking Подарок Завиткување DIY Занает

Bonarty 1 Тркалаат 30мм Бисер String Монистра Трим Scrapbooking Подарок Завиткување DIY Занает

Достапност: Залиха
DEN 847.20

Убав квалитет beaded трим е украсен со бисери,елегантна и убава.Должина : Околу.5 Метри.Ширина : Прибл.30мм/1.18 инч.Материјал : Полиестер,пластика,јаже.Мешани скратува,совршен за занает, - карта во донесувањето одлуки, florists, свадба и партиски материјали,scrapbooking,домаќинки,и украс,подарок завиткување,Божиќ,итн.Опис : - Убав квалитет beaded трим е украсен со бисери,елегантен и прекрасен - Мешани скратува,совршен за занает, - карта во донесувањето одлуки, florists, свадба и партиски материјали,scrapbooking,домаќинки,и украс,подарок завиткување,Божиќ,итн - Материјал : Полиестер,пластика,јаже - Должина на : Прибл.5 Метри - Ширина : Прибл.30мм/1.18 inch Package Вклучува : 5 Метри Трим по Roll Note : со Оглед на големината погоре се мери од страна на страна, големината на вистинскиот објект што сте го добиле може да биде малку поинаков од големината погоре.Во меѓувреме, ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, монитори brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Кристал кристал, сечење и бистри и проѕирни, екопријателски и rustproof.Украси за свадба фустани, ѓердани, фу

Полиестер.Должина : 10 Метри / 10 yd.Боја : Бела; Материјал : Полиестер, Бисер, Лежиште ; Width : 7 см.Гроздобер сти�

Уникатен Дизајн : Druable, светкавиот.Го прави животот забава.Обновливи : Силни и издржливи.На мушка нема да

Може да се намали слободно.Боја : Сребрена / AB Боја.Со лепило на грбот .Може да биде топла поправи, рака sti

Уникатен Дизајн : Druable, светкавиот.Го прави животот забава.Обновливи : Силни и издржливи.На мушка нема да

✿ Материјал : Овие beaded на вратите се изработени од АБС кои се поврзани со риболов линија и се чувствува л

Bridal Mary запознава убава скратува за дизајнирање пром фустани, партиски носат фустани и многу повеќе.Посе

[Квалитетен Материјал] : Направен од висок квалитет на стакло, кристал со сребро канџи, кристал и tassel диз�

Пакетот Висина на Производот е од 4 инчи.Пакетот Должина на Производот е 14 инчи.Пакетот Ширина на Произв�

Кристал Намали на Синџирот на Материјали : Направен од чисто Стакло Rhinestones со Злато Метална База, супер с

ЗАБЕЛЕШКА ве Молиме проверете објект Боја, Големина и Пакет количество внимателно пред да нарачате.Тип

Сјајна ААА кристално стакло, кристал, сјајна и убава, обложено со дебели сребро ноктот синџири, не е лесн

❤Премиум Квалитет : Нашата кристал трим синџир е составен од premiuim материјали чисто Стакло Rhinestones со Сре�

Кристал Синџир : Користете го овој синџир на злато rhinestones ленти за занаетите, за да креирате сопствени на

【 ПАКЕТ 】ќе добие 1 тркалаат (10 метри) кристал првенство синџир, за 2.3~2.4 mm широк, тоа е заокружено во гајт�

Може да се користи за да ги красат Новогодишни елки, Ден на Мајката подароци, облека, пакување вазни, бон�

Scroll