Ново
Kissitty 10 Јарди Кристал Кристал Блиску Првенство Синџири Сребрена Боја Месинг Strass Синџир 2.3~2.4 mm Средување на Beaded Синџир Тек со Гајтанот за DIY Уметнички Занает Облека С?

Kissitty 10 Јарди Кристал Кристал Блиску Првенство Синџири Сребрена Боја Месинг Strass Синџир 2.3~2.4 mm Средување

Достапност: Залиха
DEN 203.76

【 ПАКЕТ 】ќе добие 1 тркалаат (10 метри) кристал првенство синџир, за 2.3~2.4 mm широк, тоа е заокружено во гајтанот, лесно за вас да се користи и да се организираат, давајќи ви е чисто и уредно место. 【 МАТЕРИЈАЛ 】Направени на квалитетот месинг и кристал, цврсти и издржливи, на rhinestones се фацетирани и сјајна, има исклучителен изглед и здрав изглед, одлична за долго време се користи. 【 ДИЗАЈН 】Овие пенливи кристал rhinestones имаат блескави под светлината на сонцето, тие ќе го направат вашиот дизајни повеќе светла и атрактивен, голема за да биде фокусна точка на вашиот накит и занаети и да им помогне на фаќање на очите. 【 ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА 】Можете лесно може да го намали овој синџир без оглед на должината што треба со ножици, а потоа натпреварот со твоите сите видови на предмети да бидат убави и креативни handcrafts. 【 АПЛИКАЦИЈА 】Овие убави месинг кристал првенство синџири може да се користи за да се DIY Мода Накит, или да направи некои оркестарот на вашата чанта или другите од себе,тоа е прилично прекрасен, или Разни празник декорација,декорација свадба партија,булчински превез,костими,облека,декорација торта,свеќи,вазни,шишиња и многу повеќе.Опис : Kissitty 10 Јарди Кристал Кристал Блиску Првенство Синџири Сребрена Боја Месинг Strass Синџир 2.3~2.4 mm Средување на Beaded Синџир Тек со Гајтанот за DIY Уметнички Занает Облека Свадба Партија Decoration Kindly Забелешка : Боја може да биде малку поинаква од слика, бидејќи на различни екранот на уредот.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Пакетот Висина на Производот е од 4 инчи.Пакетот Должина на Производот е 14 инчи.Пакетот Ширина на Произв�

Сјајна ААА кристално стакло, кристал, сјајна и убава, обложено со дебели сребро ноктот синџири, не е лесн

Кристал Намали на Синџирот на Материјали : Направен од чисто Стакло Rhinestones со Злато Метална База, супер с

Цвет може да се лепак директно да било занает проект, scarpbooking, сламена шапка.Користете го овој цвет на ваш

❤Премиум Квалитет : Нашата кристал трим синџир е составен од premiuim материјали чисто Стакло Rhinestones со Сре�

Уникатен Дизајн : Druable, светкавиот.Го прави животот забава.Обновливи : Силни и издржливи.На мушка нема да

Може да се намали слободно.Боја : Сребрена / AB Боја.Со лепило на грбот .Може да биде топла поправи, рака sti

Bridal Mary запознава убава скратува за дизајнирање пром фустани, партиски носат фустани и многу повеќе.Посе

✿[УНИКАТЕН ДИЗАЈН] : рачно изработени,Druable,Светкавиот.Светкавиот под светлината нека вашите производи у

Доволно количество : ќе добиете производот, во количина точно како што е опишано, е доволно да ги задовол

ЗАБЕЛЕШКА ве Молиме проверете објект Боја, Големина и Пакет количество внимателно пред да нарачате.Тип

✿ Материјал : Овие beaded на вратите се изработени од АБС кои се поврзани со риболов линија и се чувствува л

Уникатен Дизајн : Druable, светкавиот.Го прави животот забава.Обновливи : Силни и издржливи.На мушка нема да

Широко се Користи : Овие Вештачки Бисер Монистра Синџир можат да се применат за различни декорација пот�

Кристал Синџир : Користете го овој синџир на злато rhinestones ленти за занаетите, за да креирате сопствени на

Може да се користи за да ги красат Новогодишни елки, Ден на Мајката подароци, облека, пакување вазни, бон�

Кристал кристал, сечење и бистри и проѕирни, екопријателски и rustproof.Украси за свадба фустани, ѓердани, фу

Полиестер.Должина : 10 Метри / 10 yd.Боја : Бела; Материјал : Полиестер, Бисер, Лежиште ; Width : 7 см.Гроздобер сти�

[Квалитетен Материјал] : Направен од висок квалитет на стакло, кристал со сребро канџи, кристал и tassel диз�

Scroll