Ново
10000pcs Стакло Семе Мониста Писмо Монистра,Мала Пони Линија DIY Монистра Избрани Комплет со Организаторот Кутија за DIY Накит Одлуки, Beading, Изработка (Круг 3X2mm 8/0, 24 Избран?

10000pcs Стакло Семе Мониста Писмо Монистра,Мала Пони Линија DIY Монистра Избрани Комплет со Организаторот

Достапност: Залиха
DEN 2210.40

Мали семе пони монистра направен од стакло; Трајни и здрав; Mildew слободен; Симетрични со сјајна сјај; нема да се прошири во вода; Единствен облик и во согласност боја; Намалување на-преку дупки;.Разноврсна : Направи индијанци, пријателство, Африкански, и Јапонски Kumihimo накит; Користете за мушка ткаење, beading, embroidering, шиење, или изработката; Одлични за правење на обетки, белегзии, ѓердани, половината монистра, или да користите како rondelle spacer монистра;.Додатоци : игла *14pcs, рака ножици *1pcs, пинцети *1pcs, еластична линија *1pcs, игла threader *2 парчиња, доведе жица (тенка линија) *1pcs, рачно изработени прстен *1pcs,hummer clasps*20pcs, отворите скок прстени*50pcs.Најголемиот дел трговија на големо пакет : 17000 мешана боја монистра; За 710 монистра секоја боја; Мушка големина : 3мм X 2mm или големина 8/0; Дупка големина : околу 1mm; Складирање сад големина : 7.5 X 5 X 0.75 инчи; Слободни авторски права lotus шарм;.На монистра се машина за сечење, големината ќе биде малку различен, ве молиме да знаат.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Тоа не е лесно да се врзуваат на јазол без pilling.Антипропадна и се носатотпорни.Моќна силавлечење.Овој пр

【Забавувајте СЕ СО DIY ГЛИНА МОНИСТРА КОМПЛЕТ】забавувајте Се со DIY глина монистра за полнење не само што

???? 【ИЗОБИЛСТВО СЕМЕ МОНИСТА КОМПЛЕТ 】Овие семе мониста за накит одлуки за полнење вклучени 1 x силна ку

Постојат околу 3360pcs 4mm 6 / 0 шарени семе мониста(140pcs секоја боја.Има нешто во пакет да ви помогне да почна п

Тоа не е лесно да се врзуваат на јазол без pilling.Антипропадна и се носатотпорни.Моќна силавлечење.Овој пр

????【vrbabies Смешковци Соочуваат со Монистра Поставите】 : vrbabies хривнија одлуки комплет вклучува произволн

Удобен : Овие различен облик на монистра се сместени во кутија за складирање, што ќе овозможи нив нема да

Scroll