Ново
Глина Монистра за Нараквици Одлуки ,Yunarel 5300 Компјутери Трендовски Глина Монистра за Накит Одлуки за Полнење, 24 Бои Полимер Рамен Heishi Монистра Хривнија Одлуки за Пол

Глина Монистра за Нараквици Одлуки ,Yunarel 5300 Компјутери Трендовски Глина Монистра за Накит Одлуки за Полнење,

Достапност: Залиха
DEN 647.28

【Забавувајте СЕ СО DIY ГЛИНА МОНИСТРА КОМПЛЕТ】забавувајте Се со DIY глина монистра за полнење не само што се посветам на децата имагинација, концентрација, креативност, фокус, рака-око координација, боја на перцепција, но, исто така, им помогне на возрасните намалите стресот или да помине понесе време, подобро да се изгради топло Родител-дете врска, пријателство, итн.Глина heishi монистра за накит одлуки може да помогне да се прават разни нараквици и други DIY Занаети сакате.Тоа е многу лесно да се DIY и не бара никакви вештини ако имате Yunarel глина лежиште за полнење. 【БЕЗБЕДНО МАТЕРИЈАЛ И СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА】Овие рамен монистра се изработени од не-токсични полимер еколошки глина.Дијаметарот на хривнија монистра-0.24 инчен / 6 mm, дебелина на рамен монистра-0.04 инчен / 1 мм, и дупката на heishi монистра-0.08 инчен / 2 mm.На полимер глина монистра светла боја, водоотпорен, лесен и удобен за носење.Топло совет : поради глина монистра комплет содржи голем број на мали делови, децата треба да се користат под надзор на возрасен да се избегне swallows. 【СИТЕ што ВИ ТРЕБА ЗА DIY ВКЛУЧУВААТ】Yunarel хривнија одлуки комплет вклучува 24 светли бои 4800 компјутери глина монистра, 260 компјутери заврши писмо монистра од А до Ш , 50 компјутери плоштадот монистра,50 компјутери ѕвезда монистра,50 компјутери отвори циклуси,50 компјутери врзива,20 компјутери hummer clasps,10 компјутери морска ѕвезда приврзоци,8 компјутери школки,1 тркалаат 10 метри еластична string,1 buc ножици,1 buc пластична амбалажа кутија.Сè во глина монистра комплет е уредно ставен во пластична кутија,можете да најдете нешто што сакате брзо и ќе не неуредна. 【ЗНАЧАЈНИ ПОДАРОК ИДЕЈА】Yunarel глина монистра комплет може слободно имагинација за да се направи свој накит, слободно да се меша и натпревар heishi монистра и шарм за да се направи модерен белегзии, ѓердани, anklets и повеќе орнаменти.Заврши рачно изработени DIY глина монистра занаети може да биде разумна и специјален подарок за роденден, годишнини, денот на Благодарноста и Божиќ на вашето семејство и пријатели.Најдобар подарок идеја за девојки, тинејџерите и возрасните, и секој кој љубов DIY глина монистра, уметности & занаети и е beading љубовник. 【100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА】се Должи да се следи светлината, контрастот и осветлувањето ефекти, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот производ.Ако не сте задоволни со квалитетот или нешто во глина монистра за накит одлуки за полнење пропушти, ќе се обезбеди замена или рефундирање додека имате задоволителен шопинг искуство.Ние сме посветени по-продажниот тим да се справи со било која од вашите проблеми, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Постојат околу 3360pcs 4mm 6 / 0 шарени семе мониста(140pcs секоја боја.Има нешто во пакет да ви помогне да почна п

Тоа не е лесно да се врзуваат на јазол без pilling.Антипропадна и се носатотпорни.Моќна силавлечење.Овој пр

Удобен : Овие различен облик на монистра се сместени во кутија за складирање, што ќе овозможи нив нема да

???? 【ИЗОБИЛСТВО СЕМЕ МОНИСТА КОМПЛЕТ 】Овие семе мониста за накит одлуки за полнење вклучени 1 x силна ку

????【vrbabies Смешковци Соочуваат со Монистра Поставите】 : vrbabies хривнија одлуки комплет вклучува произволн

Тоа не е лесно да се врзуваат на јазол без pilling.Антипропадна и се носатотпорни.Моќна силавлечење.Овој пр

Scroll