Ново
2 Парчиња Замена на Диск Појас Компатибилен Со Артикли Занатски Бенд Видов 124.32607 - QML157 | #YY37R

2 Парчиња Замена на Диск Појас Компатибилен Со Артикли Занатски Бенд Видов 124.32607 - QML157 | YY37R

Достапност: Залиха
DEN 1176.00

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Ќе добиете 2 Парчиња Замена на Диск Појас Компатибилен Со Артикли Занатски Бенд Видов 124.32607. Состојба : Нова.Модел : 124.32607. Количина : 2 парчиња. 2 Сосема нов возење појаси за Сирс Занатски модел 124.32607 бенд видов.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ ПАРЧИЊА : Четири сечење брзина (82, 132, 170, 235 fpm) ви овозможи да ги прочистите го видов.ПАТЕ

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

220 Volts 1фаза 1инчи сечилото висина.Инверторот управувано променлива брзина 8.93инчи круг капацитет.Dual mitering

Пред многу години, Torben Helshoj дојде до идејата за појавување на големина на тркало на resaw капацитет, промен�

Scroll