Ново
VSM 2226 Абразивни Појас, парична Казна Одделение, Крпа Подлога, Алуминиум Оксид, 400 Ронки, 6 Ширина, 48 Должина, Кафеава (Пакување од 10)

VSM 2226 Абразивни Појас, парична Казна Одделение, Крпа Подлога, Алуминиум Оксид, 400 Ронки, 6 Ширина, 48 Должина,

Достапност: Залиха
DEN 1453.20

VSM 2226 Абразивни Појас, Кафеава, парична Казна Одделение, Крпа Подлога, Алуминиум Оксид, 400 Ронки, 6" Ширина, 48" Должина, Пакување од 10. Универзален и економски абразивни зрна за различни пескарење апликации.Здрав крпа поддршка за сигурен перформанси.Алуминиум Оксид (А/О) е тешко, издржлив абразивни зрна карактеризира со долг живот на нејзините рабови за сечење и поени.Тоа е најстариот широко се користи на човекот-направени минерали.Ова жито тип е погоден за широк спектар на црна и обоени метали, како и на меки и тврди шумата.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Прстен дизајн е едноставен, но богат со конотација.Инспиративни текст потсетува луѓето да не се откажат

VSM 235889 Абразивни Појас, Црна, Средни Одделение, Крпа Подлога, Силициум Карбид, 120 Ронки, 11 / 2" Ширина, 72" Дол�

Солидна Sterling Silver w / 925 печат.Специјална Мешавина => Исклучително Тешко Сребро => Престој Совршено Круг.Оц�

VSM 109921 Абразивни Појас, Сина, Средни Одделение, Крпа Подлога, Циркони, 120 Ронки, 25" Ширина, 75" Должина, Пакув

Универзален и економски абразивни зрна за различни пескарење апликации.Здрав крпа поддршка за сигурен

VSM 244263 Абразивни Појас, Кафеава, парична Казна Одделение, Крпа Подлога, Алуминиум Оксид, 280 Ронки, 3" Ширин�

VSM 307897 Абразивни Појас, Светла Црвена боја, Груба Оценка, Крпа Подлога, Керамички, 24 Ронки, 6" Ширина, 48" Дол

VSM 282800 Абразивни Појас, Светла Црвена боја, Средни Одделение, Крпа Подлога, Керамички, 60 Ронки, 3" Ширина, 18

Сет со принцезата брилијантен намали Сваровски Циркони, најбрилијантните дијамант симуланти во светот

Абразивни појас беше униформа, добра отпорност на триење.GXK51 абразивни ленти се користат главно за брус�

Uber шик и класичната отвори дијамант вечноста бенд во вашиот избор на 14k бела, жолта или розово злато, го н

Отстрани или обликот делови брзо.Се движите contoured површини лесно.Брзо changeover без инструментално.Прецизн�

Професионален стоматолошки заби употреба реставрација светлина излечи смола јасно матрица бендови.На�

Пакет димензии : 14.0 "L x 14.0" W x 11.0 " H Пакет Количина : 1 Тип на производ : АБРАЗИВИ.Земја На Потекло : Германија

Направен Од Висок Квалитет На Алумина Материјал, Anti Static, Трајни И Практични.Полиестер Поддршка За Издрж�

Scroll