Ново
VSM 235889 Абразивни Појас, Средни Одделение, Крпа Подлога, Силициум Карбид, 120 Ронки, 1-1/2 Ширина, 72 Должина, Црна (Пакување од 10)

VSM 235889 Абразивни Појас, Средни Одделение, Крпа Подлога, Силициум Карбид, 120 Ронки, 1-1/2 Ширина, 72 Должина,

Достапност: Залиха
DEN 1053.60

VSM 235889 Абразивни Појас, Црна, Средни Одделение, Крпа Подлога, Силициум Карбид, 120 Ронки, 1-1/2" Ширина, 72" Должина, Пакување од 10. Остар абразивни зрна за различни пескарење апликации (е.г.Дрво, Стакло, Камен итн.).Здрав крпа поддршка за сигурен перформанси.Земја на потекло : Германија.Силициум Карбид (А/В) тешко, остар човек-направени жито идеален за пескарење и полирање на камен, стакло, гума и дрво.Тоа е, исто така, добро прилагодени за металната апликации.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

VSM 109921 Абразивни Појас, Сина, Средни Одделение, Крпа Подлога, Циркони, 120 Ронки, 25" Ширина, 75" Должина, Пакув

Солидна Sterling Silver w / 925 печат.Специјална Мешавина => Исклучително Тешко Сребро => Престој Совршено Круг.Оц�

Универзален и економски абразивни зрна за различни пескарење апликации.Здрав крпа поддршка за сигурен

Пакет димензии : 14.0 "L x 14.0" W x 11.0 " H Пакет Количина : 1 Тип на производ : АБРАЗИВИ.Земја На Потекло : Германија

Uber шик и класичната отвори дијамант вечноста бенд во вашиот избор на 14k бела, жолта или розово злато, го н

Сет со принцезата брилијантен намали Сваровски Циркони, најбрилијантните дијамант симуланти во светот

VSM 282800 Абразивни Појас, Светла Црвена боја, Средни Одделение, Крпа Подлога, Керамички, 60 Ронки, 3" Ширина, 18

Абразивни појас беше униформа, добра отпорност на триење.GXK51 абразивни ленти се користат главно за брус�

Прстен дизајн е едноставен, но богат со конотација.Инспиративни текст потсетува луѓето да не се откажат

VSM 307897 Абразивни Појас, Светла Црвена боја, Груба Оценка, Крпа Подлога, Керамички, 24 Ронки, 6" Ширина, 48" Дол

Професионален стоматолошки заби употреба реставрација светлина излечи смола јасно матрица бендови.На�

VSM 244263 Абразивни Појас, Кафеава, парична Казна Одделение, Крпа Подлога, Алуминиум Оксид, 280 Ронки, 3" Ширин�

Отстрани или обликот делови брзо.Се движите contoured површини лесно.Брзо changeover без инструментално.Прецизн�

Направен Од Висок Квалитет На Алумина Материјал, Anti Static, Трајни И Практични.Полиестер Поддршка За Издрж�

Scroll