Ново
ZORE_FINE5 2 Компјутери кои Работат Капа со Копчето & Sweatband Унисекс Прилагодливи Еластичен Завој Вратоврска Назад Bouffant Капи

ZORE_FINE5 2 Компјутери кои Работат Капа со Копчето & Sweatband Унисекс Прилагодливи Еластичен Завој Вратоврска

Достапност: Залиха
DEN 287.52

Увезени. 【Високо-квалитетни Материјали】работа капа е изработена од полиестер, пот-апсорбирање дел е направен од памук, и копчињата се направени од пластика.Тоа е дише и удобно, може да се носи за долго време. 【Прилагодлива Големина】дијаметар на врвот на печатени шапка е 18 cm/7 во, и задниот дел е дизајниран со еластична бенд + Чипка-up, која е погодна за главата обемот на повеќето возрасни лица.Чипка-up можат да бидат врзани во лак, кој е многу симпатична. 【Пот-абсорбента Дизајн】На челото на шапка донесува пот-абсорбента дизајн.За време на работа, нема потреба да се грижите за тоа погодени од пот, и тоа ќе не остави траги кога се носи за долго време. 【Копчето Дизајн】Со копчиња на двете страни од работата капа, може да висат Лицето Shield ремени на копчињата наместо за ушите за намалување на болка и притисок во ушите. 【Мулти-цел】 Безбол капи дојде во 2 пакети, кои може да се користи како медицинска сестра капи, готвач капи, убавината спа капи, итн.Тие се стилски и лесен за да одговара.Тоа може да се даде на вашето семејство/пријатели/колеги на Божиќ, ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста.Нашите безбол капи се модерно печатени, едноставен и лесно да се совпаѓаат.Погоден за повеќето мажи, жени и млади.Тоа не е само дневен додаток за во автомобил, но, исто така, готвач шапка, медицинска сестра шапка, стоматолошки шапка, дома чистење шапка, салата шапка, лесно да се чисти, машински перат, и не избледуваат.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Увезени.Вратоврска затворање [Премиум Памучен Материјал] Направен од висококвалитет полиестер, кој е л�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

100% Полиестер.На Капа Е Направен Од 100% Полиестер И Има Навистина Кул Шема На Предната Страна.Гребенот На �

100% Полиестер.Направен во САД и се Увезени.Предвремени затворање.Рака Мие Само.Извезена со најсовремена�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.УДОБНО И ПРИЈАТНО во Нашата средината

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.ДЕТАЛИ за КВАЛИТЕТ Ова Flexfit 6210 структ�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

97% Полиестер, 3% Spandex.Увезени.Рака Мие Само.Суши брзо и ви држи кул.Перфорирани 3 ленти на страната за breathabil

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

100% Памук.Една големина, Прилагодлив (55~60cm, 21.5~23.5 инчен).Пред покрена везови / Убаво заврши.Целосно лиценц

100% Памук 100% Памук (Изми Тексас Ткаенина).Гроздобер, класичен и безвременски стил.Пропустливи дизајн, диш

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Обичај Везени 6277 и 6477 flexfit Капи.Flexfit шапка Содржина : 63% Полиестер / 34% Памук / 3% СТП Spandex.Само Сива и Хедер

Пред област печатени 100% полиестер.Ткаенината е подебел, раката се чувствува потешко, на врвот на капа е �

100% Полиестер.Направен во САД и се Увезени.Предвремени затворање.Рака Мие Само.Извезена со најсовремена�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

80% Акрил / 20% Волна.Предвремени затворање.Yupoong 6089 M Волна Мешавина Snapback.Оваа капа е структуриран со класич�

100% Полиестер.Увезени.Вратоврска затворање.Машина За Миење.Работни Капа со Копчиња и Sweatband Нашата работ�

Scroll