Ново
UXZDX Век Модерна Мермер Табела Оркестарот Светилка со Сијалица - Мермер

UXZDX Век Модерна Мермер Табела Оркестарот Светилка со Сијалица - Мермер

Достапност: Залиха
DEN 9571.20

★Секоја светилка е стилски светилка, компактен, компактен, енергија-заштеда на маса светилка, може да се прилагодат и подобрување на убавината на која било средина, совршена декорација во убави модерни куќи, создавајќи еден скромен и исклучителен изглед под убава осветлување!. ★Модерна високо-квалитетни око-заштита стакло табела светилки заштеда на енергија. ★Висока-квалитет стакло абажур, униформа светлина пренос и висока температура отпор. ★Мермерна база, цврста и стабилна. ★Димензии : H24 * D23cm, H38 * 33 CM, крушка база (со исклучок на крушка).Стилски appearance Protect вашиот eyes Long услуга life Product Име : Мермер Стакло Табела Lamp Color : Коњак + Black Material : стакло + marble Process : разнесени стакло, polished Area : дневна соба, спална соба, study Lamps се исто така големи подароци за семејството и пријателите.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Увезени.Светилка проекти тим логоа и до 10 метри.Напојува со Мини USB Полнач (не е вклучен) или 3 AAA батерии (�

Направен од платно, на ткаење е деликатна и лесно да се грижи за, проѕирен и меки, убави и практични.Корис

▶Изработени од АБС , ПРЕДВОДЕНА табела Светилка создава подеднакво удобно и мека светлина.Без треперењ

Димензии : 200mm * 130mm.Основната Големина : Дијаметар 87mm * 42mm.Префрлете го режимот : Допир / Далечинскиот упр�

24 LED светла 6.5 инчи флексибилни вратот.Големина : 11.5 инчен X3 Официјално лиценцирани производ.Совршен за с

Светилка тело материјал : камен.Сенка материјал : крпа.Процес : рака полиран.Тип на прекинувач : push копчет

2ВО1 МултиУпотреба LED Маса Светилка : најновиот дизајн за 2во1 биро светилка & менгеме светилка е во соглас

Совршен Декор & Едноставно се Соберат : Неговиот уникатен дизајн е погодна за многу сцени и многу лесно д

【Нежни, МигренаFriendly Светло & ОкоFriendly Светилка】На Colorsmoon 18watts биро светлина им овозможува надвор 390 lumens и

Е Светилки Се Вклучени : Нема.Примена : Кревет Во Соба.Телото Боја : Бела.Сенката на Ветер : Down Base Тип : E27 Is D

Имаме Стока Безбедносни Услуги.Ако Производот што Сте го Добиле Има Проблеми со Квалитетот, ве Молиме С�

?Спецификација?Боја : Црна Материјал : Метал Сијалица Тип : E26 Стандард База Max Моќност : 60 W max Допир Контро�

Тежина : 4.5 кг.Материјал : Смола.Големина : 36*56cm.Напон : .Без зрачење, здравство, нема ghosting, одлична изработк

【Силна Клип & Флексибилни Gooseneck】На gooseneck може да поддржува само светилки подолу 120g.Забелешка : сијалица

❤️Безжичен Полнач за на Маса Светилка : Полнење ефикасно и брзо со безжичен полнач, и тоа е компатибиле�

Изработен од пластика.Напојува со 3 ААА батерии, осветлувањето може да се прилагоди.Светлината е мека и �

Оваа мала маса светилка е направен од пластика и има класичен долго изглед.Тоа го прави вашиот дом убава

9.5 вати / 12 V маса светилка со 4500 K кул бело LED и 9" советотпорна основа.Алуминиум домување за мала тежина и о

Светлина тело материјал : смола, обоено стакло абажур.Користете област : 515 квадратни метри.Извор на свет

24 LED светла 6.5 инчи флексибилни вратот.Големина : 11.5 инчен X3 Официјално лиценцирани производ.Совршен за с

????【3 РЕЖИМИ на БОЈА И 10 СВЕТЛИНАТА LEVES】:ibaye LED маса светилка со менгеме нуди 3 режими на боја : топло свет�

❤【3 БОЈА на СВЕТЛИНА И 10НАЧИН DIMMABLE】 На маса светилка е најновата верзија, која има 3 вида на светлина (вк

Scroll