Ново
ЛЕТЕЧКИОТ ЗМЕЈ 100 книги за бебе картички, бебе туш покана вметнете картичката, Родово-Неутрални(РОЗЕВА)

ЛЕТЕЧКИОТ ЗМЕЈ 100 книги за бебе картички, бебе туш покана вметнете картичката, Родово-Неутрални(РОЗЕВА)

Достапност: Залиха
DEN 167.76

Поттикнете го бебето туш гости да се донесе книга наместо картичка! Бебето ќе има повеќе книги, и тие дури и ќе вклучуваат пораки од своите сакани.Картичка Димензии : 3.5 х 2.0 Инчи. 100 Книга Барање Инсерти за Бебе Туш.Вметнете овие симпатична картички со вашите покани. 100% УНИКАТЕН : Сите дизајни се создадени од нашите во куќата тим - вие нема да најдете овие дизајни и било каде на друго место!. 100pcs.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Едукација на вашите клиенти; да Обезбеди совети и трикови за тоа што масла да се користат за да помогнат

Scroll