Ново
SZSL Јога Фитнес,Блок - Поддршка Латекс-Слободен ЕВА Мека Пена Не се Лизга Површина за Јога, Пилатес, Медитација,Јога Блок,2Piece

SZSL Јога Фитнес,Блок - Поддршка Латекс-Слободен ЕВА Мека Пена Не се Лизга Површина за Јога, Пилатес, Медитација,Јога

Достапност: Залиха
DEN 249.60

❤️(Идеален јога блок поставување) На јога блок сет содржи 2 пакети на јога блокови.Со нашите јога блок прилагодувања, можете да бидете во затворени простории и на отворено, да се изгради на вашето тело, и подобрување на флексибилноста, стабилност и рамнотежа на екстремитетите.Подарок за вашата мајка, девојка или пријател да остане активна. ❤️ (Материјал состав) Јога тула е солидна боја јога тула направена од еколошки висока густина ЕВА пена.Еколошки материјали, висока густина, одлична изработка, не е лесно да се лизга, добра цврстина и обновување на силата, нема штетни материи, како што се метали, здрава и невкусна, светлина и издржливи.Таа ја апсорбира потта и влага, и тоа не се лизга површината и beveled рабови. ❤️ (Мултифункционален јога реквизити) им помогне на рамнотежа и флексибилност јога, можете да го направите на многу различни јога пози.Вие не мора да се грижите за јога тули се лесно да се пресели или оштетени за време на употреба.Тоа може да се обезбеди стабилност и рамнотежа кои се потребни за пракса и да ви помогне да заврши тешко ставови.Поддршка на различни делови од телото. ❤️(Лесен и пренослив)) големината може да се види на Слика 5, 9*6*3 инчи, мала тежина, 6.3 унци, лесен за носење, многу погодна за дом, канцеларија, патување, салата, итн.Јога тули се идеално за јога, Пилатес, медитација и други дневни вежби. ❤️(Искрена служба) не Сте целосно задоволни со нашата јога блок, или други прашања, ве молиме пишете ни преку нашата storefront, кликнете на "Прашање", или поддршка на е-пошта, или да ја напуштат ни повратни информации, ние ќе ви Одговори во рок од 24 часа.Среќен шопинг!.feature Unique дизајн : удобен зафат и beveled edges Support материјал : Hign густина ЕВА пена јога block Lightweight, преносни size Robust изградба : влага доказ и не се лизга surface Available 2 или 1 според вашиот избор на спортски координација.На Џија блок е составен од мека, не-стап, анти-нервира ЕВА пена, мала тежина и водоотпорен.Неговиот дизајн со заоблени рабови, силна и лесно grip Cleaning и внимание : 1. Кога чистење на нечистотија и прашина, не користете силни киселини и алкално детергенти,Со цел да се избегне киселина и алкално корозија, на тој начин влијаат на услугата живот на жолта алкално блок.2. Можете да користите влажна крпа или топла крпа за да ги избрише нечистотија на површината на јога блок.По чистење, избришете со сува сува крпа.3. Не се стави на јога блок во сонцето за изложеност или висока температура за складирање.Сонце јога блок и отпор бенд : Во последниве години, јога стана популарна форма на физичка вежба.Тоа е врз основа на држење на телото и може да се подобри контролата на телото и умот,да се Подобри физичката кондиција.Затоа, јога блок е голема помош,Можете да го користите да ви помогне многу јога пози, особено оние кои вклучуваат стои протега.На SZSL јога блок ќе ја придружува вас преку вашата напорна работа секој ден, и преку континуирано експериментирање и напорна работа, ќе стане подобра верзија на себе си.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

100% Полиестер ❥❥[Производ]❧Леопард Блузи, За Жени О Вратот Кратко Sleeve Леопард Комбинација Џебови Лабав

Еластична затворање.женска пливање се облекуваат со стомак контрола женска шпагети рака се облекуваат

5 светли бои се достапни за вашата опција Постепено ја подобрува телото мекост Се користи како помошно

Повеќефункција : На тренингот на производот се комбинација на модата, функционирањето и перформансите.

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

девојки чевли големина 1 момчињата снег чизми бебе девојка чевли деца девојка чевли бебе момче чевли сн

Материјал : Висока Густина, НеТоксични, се Водат Отпорни на ЕВА Пена.Боја : Сина,Виолетова,Розева,Зелена;

ЕВА материјал се издржливи и безбедни.Високата густина дизајн и исклучителна детали се направи тоа пра

Може да помогне да се прошири, поддршка и продлабочување на вашите водат.Јога Блок Мека Висока Густина Б

ПРОМОВИРА ПРАВИЛНО ДРЖЕЊЕ ЗА МЕДИТАЦИЈА.ИСПОЛНЕТ СО СЕРТИФИЦИРАНИ ОРГАНСКИ BUCKWHEAT ТРУПОТ.ОТСТРАНЛИВ /

Големина на : 23*15*7.6 cm; Тежина : 0.2 kg; Цврстина : 38 степени.Направени од Издржлив, отпорно на гребење со Висок

Еден од Balance From goyoga серија на производ.Сет од 2 висока Густина Блокови.Секој блок димензија : 9 инчен w x 6 ин

Сетилните игра : сетилните замав е одлична за деца бараат сетила, во преграткастил hammock носи спокојство

Висока waisted јога панталони : Висок половината дизајн ќе ви помогне да го направите squats и се наведнува веж

девојки чевли големина 1 момчињата снег чизми бебе девојка чевли деца девојка чевли бебе момче чевли сн

★Премиум перформанси и издржливост; Висока густина плута за цврстина; Не се лизга контрола; Помага на в

☁☁ Белешки : Големина на табелата е во последните слики,ве молиме да се споредат детали големини со тво

❤ Теди е направен од мек чипка и удобно мрежа.Висок квалитет и дише ткаенина е добро да се стави на вашет

Едноставна зглобовите, глуждовите и други загревање вежби, заеднички активности, развој флексибилност

100% Полиестер ❥❥[Производ]❧Мода Резервоарот Блузи, За Жени Секојдневен Лето O Вратот Без Ракави Вест Бл

Уживајте во пријатна облека за жени дизајнирани со најголема удобност, одличен квалитет, и уникатен сти

❤ Теди е направен од мек чипка и удобно мрежа.Висок квалитет и дише ткаенина е добро да се стави на вашет

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.Се повлече На затворање.Машин

【Водат Ткаенина】Водат ткаенина ви помага да се движат без ограничување и е поудобно да се носат...

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.печатени пред chiffon Член ден печати жен

денот на благодарноста бебе момче облека ❤️❤️ Совршен за Вашите Бебиња се Оди Надвор и да ги Преземат

девојки чевли големина 1 момчињата снег чизми бебе девојка чевли деца девојка чевли бебе момче чевли сн

❤️ момчиња девојчиња дожд poncho маскирани packable мантил девојки реверзибилна разумен и мека палто со голе

Увезени ♡ღ❤️ Резервоарот Блузи, за Жени Лето Сончоглед Печати Круг Вратот без Ракави, TShirt Врвот на Рез

Јога додатоци Салата мат Дома тренингот Медитација оркестарот Excersize мат Јога опрема за Јога kitl Јога орк

Scroll