Ново
Wennikids Бебе Девојки Памук Кавга Пелена Опфаќа Headband Set - Multicolor

Wennikids Бебе Девојки Памук Кавга Пелена Опфаќа Headband Set - Multicolor

Достапност: Залиха
DEN 235.20

Бебе Девојки Памук Кавга Пелена Опфаќа Headband Set - Multicolor.Материјал : Сплетам Памук.Доаѓа во 3 Големини,0-6 M,6-12М, 12-24 M.Симпатична бебе bloomer!таа е направена од мека памучна ткаенина и се возбудува пораби на врати,овој bloomer е мека на бебето е мазна кожа,одлично за фото проп или секојдневен носат под фустани или над пелена.Најдобрите Подароци за Божиќ,Роденденот,Holloween,Партија или Празник!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Памук.Материјал : супер мека памучн

Материјал памук + tulle + лента, меки и удобни, брзо сува и дише,безопасни за вашето бебе е деликатна кожа.Ди

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Еластичен појас,мека,дише и удобен за носење.На висок квалитет,со лак оркестарот,симпатична и убава.Пак

Материјал : направен од висококвалитет ployester и памук, меки,лесни, дише, кожатаfriendly и удобен за носење.рак

Износени Чипка Бебе Пелена Bloomer Опфаќа За 024 M,Бебе Bloomers.Материјал : Памук+Чипка Возбудува.Доаѓа во 3 Голем

Надворешната Школка : 100% Памук; Надеж : 100% Полиестер.Увезени.Полиестер обвивка.Се повлече На затворање.М

95% Памук, 5% Други Влакна.Увезени.Рака или Нежно Машина за Миење.Супер кул и слатка во лето...

Scroll