Ново
Чи прав ionic lightener blondest русокоса 32 оз литар

Чи прав ionic lightener blondest русокоса 32 оз литар

Достапност: Залиха
DEN 1007.76

Чи Blondest Русокоса Ionic Прав Lightener е напредна ionic lightener.Амонијак Слободни.Збогатена со чиста природна свила да се даде оптимални климатизација.Reconstucts додека осветлување.За на главата и исклучување на скалпот апликации.Ултра Морските да се неутрализира несакани на ѕвонење.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Chroma Silk VIVIDS се многу различни, долготраен бои се достапни насекаде.Овие Полупостојани бои и се применува

Bigen Постојан Прав Боја На Косата 46 Светлина Костен.Боја : Кафена.Објектот Состојба : 100% автентично, нови и

Phthalateслободни.Манична Паника делумно продира коса вратило со помали боја молекули од трајна боја на кос

Kaleidocolors глинаврз основа на формула овозможува прецизна примена и дава до 5 нивоа на лифт.Нејзината ревит

TRU Губење на Косата масло е изготвен врз основа на нашата древна Ајурведа Скрипта.Тоа е комбинација на 13

Бет Minardi Потпис Демипостојан Течни Сјај 60ml / 2.0 Fl Мл.Бет вели Идеален за тонирање предlightened коса или за softes

Wella во Боја на Допир 4% 13 Vol Емулзија Инвеститорот Activator Oxydant 2 Унца 60 Milliliters слободен амонијак, мултидименз�

Сликовито јасно создава помек нијанси на Chroma свила пастели и да се прилагодите.Chroma свила vivids било сенка

Нашите напредни ionic технологија користи чиста ionic микро пигменти за подлабоко, повеќе интензивна боја д�

осум органски билка екстракти.амонијак слободни.заверена од КАРТАТА.глутен слободни.Вегетаријанци.Рус

Ова е ДВЕ одделни објекти од страна на Пердув Лили за договор цена, но ќе брод ОДДЕЛНО 40 Вкупно Пердуви : 2

Како и сите Пулпа Немири ПолуПостојани бои, клима уред базиран со мазни вискозност за лесна апликација.�

Обемот : 5659 Cm。.материјал : памук, полиестер 。.Не се погодни за премногу големи / премногу мал главата лиц

Сакате да се постигне кул боја и протера brassy топли тонови?Majirel КулCoverâ€s технологија овозможува оптимал�

Ez Боја Боја На Косата Апликација (Пакување Од 72).Ez Боја Боја На Косата Апликација.Ez Боја Боја На Косата �

Патентирана Алергија Нежна формула.Природен изглед боја, 100% сива покриеност.Свежи цвеќиња мирис.Опис н�

101.5 кт Природни Зелени Турмалин Коса Rutile И Дух Кристал Полиран Примерок.Сосема нов И Висок Квалитет.Опис

2 во 1 Боја на Косата : Иновативни чешел апликатори дизајн, бои пломби ситевоедно, миксбесплатно, лесно ја

Ја ВРАЌА САЛОН за убавинаСВЕЖИ, СВИЛЕН ЗАВРШИ Беспрекорна боја е толку лесно како што е 123 Нашите патент

Овој производ помага во стил на вашата коса, додека обезбедување на дозвола за привремен и фантастична �

Светли и живописни виножито бои може да им даде на луѓето среќни и задоволни чувство, да се отвори умот и

Schwarzkopf Igora Кралската Постојан Creme Боја на Косата 2oz / 60ml (488)Кафена и Црвена Екстра Обезбедува перфектни ре�

【 Мода фризура】 Професионални коса, восок мат за мажи жени, дава на сите типови коса на чекање, контрола

Бет Minardi Потпис Демипостојан Течни Сјај 60ml / 2.0 Fl Мл.Бет вели вистински "goto" сенка кога освежување руса кос

Scroll