Ново
Кралот лав Пеат Заедно Boombox со Микрофон Вграден во Музика, Трепкачки Светла Вистински Работи Микрофонот Поврзува со MP3 Плеер Складирање Оддел во Грбот за Аудио Уред

Кралот лав Пеат Заедно Boombox со Микрофон Вграден во Музика, Трепкачки Светла Вистински Работи Микрофонот

Достапност: Залиха
DEN 948.00

Вистински работи микрофонот : пеат на срцето со користење на вистински работи микрофонот.Вграден-во музика : стави на шоуто и да пее стихови и музика од изградена во песната "јас само можам да дочекам да биде Цар".Поврзете го вашиот MP3 плеер : слушајте и пеат заедно на било кој музика ви се допаѓа од страна на поврзување на вашиот MP3 плеер.Употребливоста и преносливоста : чувајте го вашиот MP3 плеер во позадината складирање оддел и да ги преземат вашето boombox со рачка каде и да одите.Совршен подарок : ова ќе го направи совршен подарок или роденденски подарок за вашиот малку еден! 3 АА батерии вклучени.Кралот лав пеат заедно boombox со Микрофон вграден во музика, трепкачки светла вистински работи микрофонот поврзува со MP3 плеер складирање оддел во грбот за аудио уред.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Ова модерно дизајнирани црвена и црна Спортски CD и Радио Бум Кутија од GPX карактеристики топвчитување д�

Пренослив CD / MP3 Плеер со USB : Поддршка на CD / CDR / CDRW / MP3 Исто така, си Играат вашите омилени MP3 музика на USB фл�

Пренослив CD / MP3 Плеер со USB : Поддршка на CD / CDR / CDRW / MP3 со извонредна стерео звук.Вграден стерео звучник об�

Топ Натоварени VCD / CD / CDR / MP3 Cd Плеер Компатибилни.LCD Дисплеј 9Видете Слика Операција.Аудио и Видео Излезни

【2x3 W Гласно Boombox CD Player】 Со висока јачина за да се пополни својата соба и со јасни добар квалитет на звуко

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Извор На Енергија Тип : Ac / Dc; Батеријата.Вклучени Компоненти : Boombox (1);Футрола (1);Слушалки (6).WNC / 30 / HA2 Карак�

【УЛТРАТЕНОК МИНИМАЛИСТИЧКИ СТИЛ】Ултратенок MP4 плеер за музикамат материјал тело, не се лизга, едноста�

❀Тоа е глас серпентина за аудио професионални tweeter јазик ❀44 core treble титаниум филм ❀Лесен и пренослив ❀К

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

Пренослив CD / MP3 Плеер со USB : Поддршка на CD / CDR / CDRW / MP3 .Исто така, си играат вашите омилени MP3 музика на USB фл

❤ Стилски и елегантен дизајн компактен и елегантен дизајн е загарантирана да ги врати сеќавањата слуш�

Scroll