Ново
HANNLOMAX HX-326CD Пренослив CD/MP3 Boombox, AM/FM Радио, USB приклучок за MP3 Репродукција, Помошен, LCD Дисплеј, AC/DC Двојна Извор на Енергија (Сребро)

HANNLOMAX HX-326CD Пренослив CD/MP3 Boombox, AM/FM Радио, USB приклучок за MP3 Репродукција, Помошен, LCD Дисплеј,

Достапност: Залиха
DEN 719.76

Пренослив CD/MP3 Плеер со USB : Поддршка на CD/CDR/CDRW/MP3. Исто така, си Играат вашите омилени MP3 музика на USB флеш диск преку USB порта.AM/FM Радио : Едноставно ротирање на Радио Подесување Контрола, AM/FM радио станици можат лесно да бидат лоцирани.Надворешна FM антена подобрува FM радио приемот.Извонредна стерео квалитет на звукот : Вграден стерео звучник обезбедува 360° висококвалитетен стерео звук.Говорникот тело е направен од метал, кои во голема мера го подобрува стабилноста на аудио плејбекот и носи повисок квалитет на бас.Помошен конекција за надворешни аудио уред : Plug and play.Едноставно приклучете преку 3,5 мм џек и да игра вашата омилена музика од вашиот паметен телефон или таблети со ПОМОШЕН конективност.AC/DC Двојна Извор на Енергија : може да се напојува со или AC кабелот за напојување (вклучен )или на 6 парчиња "Ц" големина на батерии (не се вклучени) за комплетна мобилност.Погодна за внатрешна и надворешна.Пренослив CD/MP3 Boombox, Врвот Вчитување на CD/MP3 Плеер, AM/FM Радио, USB приклучок за MP3 Репродукција, LCD Дисплеј, Помошен во Врска, AC/DC Двојна Извор на Енергија.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Топ Натоварени VCD / CD / CDR / MP3 Cd Плеер Компатибилни.LCD Дисплеј 9Видете Слика Операција.Аудио и Видео Излезни

Ова модерно дизајнирани црвена и црна Спортски CD и Радио Бум Кутија од GPX карактеристики топвчитување д

【2x3 W Гласно Boombox CD Player】 Со висока јачина за да се пополни својата соба и со јасни добар квалитет на звуко

Пренослив CD / MP3 Плеер со USB : Поддршка на CD / CDR / CDRW / MP3 .Исто така, си играат вашите омилени MP3 музика на USB фл

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Пренослив CD / MP3 Плеер со USB : Поддршка на CD / CDR / CDRW / MP3 со извонредна стерео звук.Вграден стерео звучник об

Извор На Енергија Тип : Ac / Dc; Батеријата.Вклучени Компоненти : Boombox (1);Футрола (1);Слушалки (6).WNC / 30 / HA2 Карак

❀Тоа е глас серпентина за аудио професионални tweeter јазик ❀44 core treble титаниум филм ❀Лесен и пренослив ❀К

❤ Стилски и елегантен дизајн компактен и елегантен дизајн е загарантирана да ги врати сеќавањата слуш

【УЛТРАТЕНОК МИНИМАЛИСТИЧКИ СТИЛ】Ултратенок MP4 плеер за музикамат материјал тело, не се лизга, едноста

Scroll