Ново
ARTECH ARTVCD28R Boombox CD/MP3/AM/FM/ со Касета Рекордер и Далечински Управувач (Сребро)

ARTECH ARTVCD28R Boombox CD/MP3/AM/FM/ со Касета Рекордер и Далечински Управувач (Сребро)

Достапност: Залиха
DEN 945.36

Топ Натоварени VCD/CD/CD-R/MP3 Cd Плеер Компатибилни.LCD Дисплеј. 9-Видете Слика Операција.Аудио и Видео Излезни Приклучоци.Мека Вадење На Касета Врати.AM/FM Стерео Радио.Мулти-Функција Далечински Управувач.PAL/NTSC Селектор.ЛОК.МИКРОФОН.Мешање На Џек.AC/DC Работа; извор на Енергија тип : Напојува Батерија.Надградба на аудио забава со оваа Artech преносни VCD/CD/CD-R/MP3 Discl играч со стерео радио касета recorder.Опремени со AM/FM радио со OSD, Зум, Бавно, PBC, Повторете го Чекор, Soundeffect, Програма, по Случаен избор, и за Исклучување на функции.Вклучува Далечинска Контрола, Моќ хорда, и РКА хорда (Батерии не се вклучени).

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Пренослив CD / MP3 Плеер со USB : Поддршка на CD / CDR / CDRW / MP3 со извонредна стерео звук.Вграден стерео звучник об

Извор На Енергија Тип : Ac / Dc; Батеријата.Вклучени Компоненти : Boombox (1);Футрола (1);Слушалки (6).WNC / 30 / HA2 Карак

❤ Стилски и елегантен дизајн компактен и елегантен дизајн е загарантирана да ги врати сеќавањата слуш

Пренослив CD / MP3 Плеер со USB : Поддршка на CD / CDR / CDRW / MP3 .Исто така, си играат вашите омилени MP3 музика на USB фл

❀Тоа е глас серпентина за аудио професионални tweeter јазик ❀44 core treble титаниум филм ❀Лесен и пренослив...

【2x3 W Гласно Boombox CD Player】 Со висока јачина за да се пополни својата соба и со јасни добар квалитет на звуко

Ова модерно дизајнирани црвена и црна Спортски CD и Радио Бум Кутија од GPX карактеристики топвчитување д

【УЛТРАТЕНОК МИНИМАЛИСТИЧКИ СТИЛ】Ултратенок MP4 плеер за музикамат материјал тело, не се лизга, едноста

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те

Scroll