Ново
SHUNDA случај за Samsung Галакси A71, Мека TPU Браник Транспарентен PC Shockproof Задниот Поклопец со Магнетни Потпирачот Случај Покритие за Samsung Галакси A71 6.7 - Црна

SHUNDA случај за Samsung Галакси A71, Мека TPU Браник Транспарентен PC Shockproof Задниот Поклопец со Магнетни

Достапност: Залиха
DEN 2332.80

Компатибилен со Samsung Galaxy A71 6.7".Двоен слој за дизајн, двоен слој за заштита, прави на транспарентен PC и мека TPU двојно-layer материјал, со силен шок-доказ и заштитни ефекти.На метал заграда може да ротира 360 степени, што го прави полесно да се види филмови и видеа.Ротира Прстен ви овозможува да го држете вашиот телефон цврсто.Камера и екран заштитник.Камерата е 1.6 MM повисока за заштита на леќите на камерата и на работ на екранот е подигната 1.2 MM за заштита на екранот за да се спречи камера и екран од тоа да биде изгребани.Прецизно сечење : Сите порти се прецизно сечење, и сите копчиња, контроли и пристаништа, лесно може да се пристапи без да се демонтирање обвивка.Материјал : транспарентна PC + мека TPUThe мобилен телефон случај е тестиран за воени ниво и има добри шок апсорпција и пад заштита.Екранот на камерата леќи на камерата заштита, застана на работ заштита на дизајн.Постојат повеќе бои за да choose The кутија содржи : 1 * Телефон случај за Samsung Галакси A71 6.7".

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Etui Conque Уметност غطاء هاتف Carcasa Custodia Téléphone чехол для телефона.Hülle Уникатен дизајн и лесно да пристапите д

Идеална замена ова браник крајот натпревари вклопуваат и изглед на оригиналниот браник крајот за смир

✿[Компатибилен со] : Samsung Галакси Забелешка 20 6.7" ✿[Карактеристики на производот] : Ултратенок PC текстура

[Компатибилност] Паричникот случај специјално дизајнирани за Xiaomi Redmi 9 A [Материјал] Направен од висококв

Компатибилност : Магнетни Автомобил Планината Заградата Школка Случај на Воена Одделение за Заштита на

Компатибилен со i Phone 6 / 6 S.Безжичниот сигнал се поврзува добро; не треба да ги тргнеме на случај додека с

1️⃣[Компатибилен уред] : Дизајнирани за Алкател Волта (5.50"), транспарентни меки силиконски заштитна маск

【Компатибилен уред : 】 Специјално дизајнирани за LG K71 6.8 инчи, со 2pcs калено стакло екран заштитник.Преци

Компатибилност : Магнетни Автомобил Планината Заградата Школка Случај на Воена Одделение за Заштита на

P R O T E C T I O N 360° : Овој случај гарантира оптимална заштита за сите контури и аглите на вашиот Samsung Галакси

Компатибилен со Xiaomi Mi 10 T Лајт [ЗАБЕЛЕШКА : НЕМА екран заштитник вклучени].Девојка случај се направени на

Ултра Тенок Меки Силиконски TPU Браник Шок Апсорпција Случај, специјално дизајнирани за Samsung Галакси A52 4 G

Ултра Тенок Меки Силиконски TPU Браник Шок Апсорпција Случај, специјално дизајнирани за Samsung Галакси A52 4 G

Премиум полно работно тело заштитни случај специјално дизајнирани за i Phone 12 6.1 Инчи 2020 година...

Школка Шема Ракав Случај со Карта сопственикотнаменета за i Phone XR 6.1 Инчи само.Поддршка за безжично полне

Браник Апсорбер; Состојба : Нова; Позиција : ОЕМ Original Equipment Manufacturer Дел.Fitment : ве Молиме проверете Fitment Филт

360° заштита : Овој случај гарантира оптимална заштита за сите контури и аглите на вашиот TPLink Y5 L од капки.

[Компатибилни уреди] : специјално Дизајниран за полнење за Motorola Мото G Перо 2021 (6.81").Транспарентен меки си

Компатибилност : Магнетни Автомобил Планината Заградата Школка Случај на Воена Одделение за Заштита на

Компатибилност : Магнетни Автомобил Планината Заградата Школка Случај на Воена Одделение за Заштита на

✿[Компатибилен со] : Xiaomi Redmi 9 C 6.53" ✿[Карактеристики на производот] : Висок квалитет TPU меки силиконски стр

★[Компатибилност и Дизајн] : Ултратенок меки силиконски TPU шокапсорбирање на заштитна маска, специјално

Ултратенок мека TPU браник карбонски влакна телефон случај е специјално дизајниран за Samsung Галакси M31...

360° ЗАШТИТА : Овој случај гарантира оптимална заштита за сите контури и аглите на вашиот ZTE Maven од капки.И

❣【Компатибилен Уред : 】Специјално дизајнирани за Vivo X51 5 G 6.56 инчи, со 1pcs калено стакло екран заштитник.П

Прецизни отвори овозможи лесно пристапи до сите копчиња и пристаништа, без отстранување на случај, да с

Scroll