Ново
Hodywin Случај за Samsung Галакси S21 Ултра, Магнетни Автомобил Планината Заградата Школка Случај на Воена Одделение за Заштита на Shockproof Случај за Samsung Галакси S21 Ултра 6.8 (С?

Hodywin Случај за Samsung Галакси S21 Ултра, Магнетни Автомобил Планината Заградата Школка Случај на Воена

Достапност: Залиха
DEN 2148.00

Компатибилност : Магнетни Автомобил Планината Заградата Школка Случај на Воена Одделение за Заштита на Shockproof Случај е специјално дизајниран за Samsung Галакси S21 Ултра 6.8".Високо-квалитетен материјал : Алуминиум во заградата (фирма поддршка), CD печ (магнетни возило опрема), тешко PC (шок апсорпција и пад отпор), карбонски влакна текстура технологија (Не се лизга), мека TPU (Shockproof).Целосна заштита : екран и камера заштита, на раб на телефонот случај е поголема од камера и екран за да се избегне триење и абење на телефонот.Анти-падот и анти-вибрации : воено-одделение капка-доказ, и меки и тврди, изградена-во воздушни перници во четирите агли, ефикасно да се заштити телефонот.Прецизно сечење : Сите врски се намали попрецизно, сите копчиња, контроли, и конекции можат да бидат лесно отстранети без демонтирање на школка.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Компатибилност : Магнетни Автомобил Планината Заградата Школка Случај на Воена Одделение за Заштита на

★[Компатибилност и Дизајн] : Ултратенок меки силиконски TPU шокапсорбирање на заштитна маска, специјално

100% Компатибилен со : ZTE Потрагата 5 Нова Флексибилна Мека TPU Цвет Сликарство дизајниран Случај отпорен на

360° ЗАШТИТА : Овој случај гарантира оптимална заштита за сите контури и аглите на вашиот ZTE Maven од капки.И�

Премиум полно работно тело заштитни случај специјално дизајнирани за i Phone 12 6.1 Инчи 2020 година...

Ултратенок мека TPU браник карбонски влакна телефон случај е специјално дизајниран за Samsung Галакси M31...

Компатибилен со i Phone 6 / 6 S.Безжичниот сигнал се поврзува добро; не треба да ги тргнеме на случај додека с

Дизајнер Случај за Coolpad Dazen 1 е направен за конечна одговара за максимална заштита.Тенок заштитен случај

Дизајнер Случај за Леново K8 Забелешка е направен за конечна одговара за максимална заштита.Тенок зашти�

✿[Компатибилен со] : Samsung Галакси Забелешка 20 6.7" ✿[Карактеристики на производот] : Ултратенок PC текстура

✔i Phone 12 Про случај течност со силиконски прстен✔, безбеден и еколошки, супер меки, издржливи и отпорни д

1️⃣[[Компатибилен] : специјално Дизајниран за Oppo Reno7 5 G (6.43 инчи), црна Меки силиконски заштитни случај + 2 �

[Компатибилен] : за One PlNord N200 5 G телефонот случај е целосно компатибилен .На лесни силиконски материјал TPU

1️⃣[Компатибилен уред] : Дизајнирани за Vivo Y55s 5 G (6.58"), случај + калено стакло филм.Сите пристаништа, копчи�

Браник Апсорбер; Состојба : Нова; Позиција : ОЕМ Original Equipment Manufacturer Дел.Fitment : ве Молиме проверете Fitment Филт�

Производителот гаранција може да не се применува.Поцврста и повеќе еластичен од стандардните силикони

❣【Компатибилен Уред : 】Специјално дизајнирани за Vivo X51 5 G 6.56 инчи, со 1pcs калено стакло екран заштитник.П

【Компатибилен уред : 】 Специјално дизајнирани за LG K71 6.8 инчи, со 2pcs калено стакло екран заштитник.Преци�

Идеална замена ова браник крајот натпревари вклопуваат и изглед на оригиналниот браник крајот за смир�

Стр SECOUR O T E C T бранеа О 360° за полнење за Motorola Мото Z4 сила : овој случај гарантира оптимална заштита на сит�

Прецизни отвори овозможи лесно пристапи до сите копчиња и пристаништа, без отстранување на случај, да с�

1️⃣[Компатибилен уред] : Дизајнирани за Алкател Волта (5.50"), транспарентни меки силиконски заштитна маск

1️⃣[Компатибилен уред] : Дизајнирани за Чест X30 (6.81"), случај + калено стакло филм.Сите пристаништа, копчињ

Etui Conque Уметност غطاء هاتف Carcasa Custodia Téléphone чехол для телефона.Hülle Уникатен дизајн и лесно да пристапите д

Ултратенок мека TPU браник карбонски влакна телефон случај е специјално дизајниран за Samsung Галакси M31...

【Компатибилен Со】Специјално дизајнирани за LG K42 【Екран и Камера за Заштита на Дизајни 】На поставенит�

Scroll