Ново
SHUNDA Наменета за LG K42 Случај, Воено-Одделение Капка Заштита, Заштитна Телефон Случај Маска, Автомобил Планината Прстен Потпирачот Shockproof Браник Случај за LG K42 6.6 - Крал?

SHUNDA Наменета за LG K42 Случај, Воено-Одделение Капка Заштита, Заштитна Телефон Случај Маска, Автомобил Планината

Достапност: Залиха
DEN 93.60

【Компатибилен Со】Специјално дизајнирани за LG K42. 【Екран и Камера за Заштита на Дизајни 】На поставените усните (0.03 mm) ќе го заштитите вашиот Телефон е екран и камера кога се утврдат на маса. 【Вграден Магнетен Прстен Потпирачот】На 360°rotatable потпирачот компатибилен со магнетни автомобил планината држачот.И тоа е многу погодно за вас да уживаат филм. 【Прецизни Исечок】Сите копчиња и интерфејс user-friendly дизајн за да се избегне често демонтажа.И случајот е совршен cutouts за звучници, камера, и полнење дупка ви овозможи лесен пристап до сите функции и се погодни за полнење на вашиот телефон без да се симне случајот. 【Услуга】 Ако имате било какви прашања или нешто ќе се чувствувате незадоволни со, ве молиме да бидат слободни да контакт со нас преку E-mail.Ние сме среќни да се реши тоа за вас во рок од 12 часа.Производ Карактеристики : Високо-квалитетни Материјали : Направен од премиум шок-апсорбирање на материјали, се состои од мека TPU и тешко КОМПЈУТЕР.Две-Во-Едно случај покрие дизајн обезбедува супериорни заштита.И избегнување на анти-судир, shockproof, нула-отпор, не се лизга, влијание заштита, на максимална заштита на вашиот мобилен телефон life Raised Рабовите : Покрена усна го штити вашиот екран и камера од површината scratches Precise дупка позиција : Точни прилагоди го прави лесен пристап до сите приклучоци и features With прстен стил потпирачот : 360-степен ротирачки прстен се движи во полн круг, потпирач ви овозможува да гледате филмови и видеа раце-free Magnetic Автомобил Планината : Со вградениот метален магнетен лист за стабилна адсорпција, што може да биде директно adsorbed на магнетни автомобил планината држачот. (Не вклучува магнетни автомобил планината носителот)Пакување вклучувајќи:1* LG K42 случај.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Дизајнер Случај за HTC Болт, HTC 10 ЕВО е направен за конечна одговара за максимална заштита.Тенок заштитен �

⚠️КОМПАТИБИЛНОСТ : Само компатибилни со i Phone Xs / i Phone X ✔️СИГУРЕН ШОК ЗАШТИТА : Надминува воена одделен

★[Компатибилност и Дизајн] : Ултратенок меки силиконски TPU шокапсорбирање на заштитна маска, специјално

Идеална замена ова браник крајот натпревари вклопуваат и изглед на оригиналниот браник крајот за смир�

【Компатибилен уред : 】 Специјално дизајнирани за LG K42 6.6 инчи, со 2pcs калено стакло екран заштитник.Преци�

Ултратенок мека TPU браник карбонски влакна телефон случај е специјално дизајниран за Vivo X50...

[Компатибилност] Паричникот случај специјално дизајнирани за Samsung Галакси О7 (2018) [Материјал] Направен од

1️⃣[Компатибилен уред] : Дизајнирани за Blackview A70 Про (6.52"), случај + калено стакло филм.Сите пристаништа, ко

Ултра Тенок Меки Силиконски TPU Браник Шок Апсорпција Случај, специјално дизајнирани за Samsung Галакси A52 4 G

[Функционална Носителот] Цртан филм телефон носителот обезбедување на поддршка за прстите и менување н

P R O T E C T I O N 360° : Овој случај гарантира оптимална заштита за сите контури и аглите на вашиот Samsung Галакси �

1️⃣[[Компатибилен] : специјално Дизајниран за Oppo Reno7 5 G (6.43 инчи), црна Меки силиконски заштитни случај + 2 �

360° ЗАШТИТА : Овој случај гарантира оптимална заштита за сите контури и аглите на вашиот ZTE Maven од капки.И�

[Компатибилност] Паричникот случај специјално дизајнирани за Samsung Galaxy Xcover 4s [Материјал] Направен од висо

Висококвалитетни материјали : двоен слој силикони + метал браник да се задржи на телефонот со алуминиум�

Ултратенок мека TPU браник карбонски влакна телефон случај е специјално дизајниран за Samsung Галакси M31 Улт

Паричникот Картичка Телефонот Случај е специјално дизајниран за One PlNord CE 5 G.Ве молиме потврдете го вашио

Ултра Тенок, Висок Квалитет Чувствува Крпа Антиотпечатоци Заштита Поклопецот е специјално дизајниран �

Etui Conque Уметност غطاء هاتف Carcasa Custodia Téléphone чехол для телефона.Hülle Уникатен дизајн и лесно да пристапите д

Точно одговара на ОЕМ# : 15923612 и 15923613 и Partslink# : GM1032111 и GM1033111 Ги исполнува или го надминува DOT & SAE согласност �

❣【Компатибилен Уред : 】Специјално дизајнирани за Blackview A55 6.53 инчи, со 1pcs калено стакло екран заштитник.�

Scroll