Ново
Zorfeter 10 Компјутери Магнетни Притисни Брави Притисни за да го Отворите Кабинет Хардвер Притисни Допир Latch Тешки Притисни резето за Ослободување на Кујната Кабинет З?

Zorfeter 10 Компјутери Магнетни Притисни Брави Притисни за да го Отворите Кабинет Хардвер Притисни Допир Latch

Достапност: Залиха
DEN 328.56

Пакет Содржина : 10 Поставува x Магнетни Притисни Брави.Направен од метал домување, силни и издржливи.Притисни за да го Отворите & Затвори : Вграден-во пролет-натоварени клипот и отворање и затворање на вратите само со туркање.Ја елиминира потребата за рачки или копчиња.Лесен за Инсталација : Прилог метални плочи може да биде цврсто да се стави на вашиот кабинет без дупчење повеќе дупка.За надворешна врата, 3мм компресија удар мора да биде резервирана за време на инсталацијата.Примена : Намалување на бучава кога ќе ја затворите вратата и фиоките.Погоден за inset, имотната и задник затворање на вратите.Zorfeter Услуги на Клиентите : ќе се фокусира на задоволството на клиентите и да се обезбеди 60-ден се Врати/Услуга за Замена.Ако не сте задоволни од било која причина, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние сме секогаш во вашата услуга.Како да се Користи : Можете да го инсталирате на дното на кабинетот невидливи однадвор, поправи заградата прв и вметнете клипот цевка.Идеален за кујни, спални и дневна соба изгледа пространа, уредно и модата.Спецификации : Име на Производ : Магнетни Притисни Брави Материјал : Метал, Пластика Боја : Сива Пакетот Вклучува : 10 Поставува x Магнетни Притисни Брави 100% Задоволство Гарантира Zorfeter обезбеди гаранција за квалитет за да бидете сигурни дека ќе може да се купи со доверба.Задоволството на клиентите е наш приоритет, ако поради некоја причина не сте задоволни со нашите производи, испрати едноставен е-маил за контакт.Ние ќе обезбедиме 100% Money-Back Наплата или Бесплатна Услуга за Замена, апсолутно без прашања праша.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Hasp Latch : Appro 55 X 59mm / 2.16 X 2.31 инчен(L*W); Кутија Агол Заштитник : Appro 30 x 30 X 30мм / 1.15 1.15 X X 1.15 инчен(L*W*H); Зглоб : Appro 3

[SIZE] 82.5 mm x 22mm / 3.25" x 0.87" (L*W) [ОПТОВАРУВАЊЕ] Заклучување оптоварување : 120 N, Крајната оптоварување : 900 N...

Тип : Cam Latch, Панел Исечок Димензии : Квадрат (Заоблени Ќошиња) 20.20 мм, Монтажа Тип : Panel Планината, Материј

* За монтирање со четири дупки,цинк копче дупка прашина доказ и ' рѓа доказ Направен од висококвалитетен

Материјал : Направени од цинк легура, не е лесно да се добие рѓа или ерозија, обезбедување на сервисирање

Овој приказ за заклучување и да го положатпреку прозорецот за заклучување е изградена од челик и diecast ме

Име На Производ : За Да Се Префрлате Latch;Материјал : Метал.Боја : Сребрена на Ѕвонење,Црвена;Вкупната Голе�

Голема декоративни додатоци за гроздобер дрвена кутија, тешки дрвена кутија, кутија за накит, подароци �

Далечинско Отклучување [Напредни Биометриски Технологија] 360° отпечаток recongnition, отклучување на пиштол �

Дизајниран за ролетни, мали вратата, итн.Latch должина : 23 / 32".Монтажа завртки вклучени.Силен и здрав; Израб�

[Size] Вкупна Големина : 32 x x x x 27 x x x x 7mm / 1.26" x 1.06" x 0.28" (L*W*H), дојде со појавување на завртки, Навртки Должина �

цинк легура.Ретро Гроздобер Latch Hasp Подлога Антички Бронза Дрвена Кутија Заклучување Тока Накит Кутија З

Димензија : 35 x 42 x 16.5 mm / 1.38" x 1.65" x 0.65" (L*W*H) (Повече); Проширена Целокупната 42mm / 1.65".Кабинетот latch е опремен �

Заклучување не може да биде отстранета од плоча без клуч.Безбедно на екранот на вашиот пиштол, револвер,

【Производ Димензија】 Должина : 90mm / 3.54"; Width : 50mm / 1.97" 【Висококвалитетни Материјали】 За заклучување е на�

Вашиот телефон е клучот.по обврзувачки вашата сметка, вие никогаш нема да се грижите за губење на копчињ

Овластен Замена за Стенли Хардвер Акции #S730920 Производот е 71 / 2 инчен гаражни врати Страна заклучување.Е�

Име На Производ : Вратата Магнетни Фати Latch;Материјал : Метал.Вкупната Големина : 4.5 x 2.9 x 2cm / 1.8" x 1.1" x 0.8" (LWT);

????Пакет Содржина : 10pcs x Tolggle Latch ????Направени на добар антикорозија нерѓосувачки челик материјал, издржли

[Високо ниво на Безбедност] : Пиштол за заклучување е наменета за подобрување на огнено оружје безбеднос

Материјал : Направени од цинк легура, не е лесно да се добие рѓа или ерозија, обезбедување на сервисирање

На зајакнување на steelon од двете страни на пиштол безбедно, исто така, прави lockbox посилни.Швајцарскиот над

ТЕШКИДОЛЖНОСТ ПРОЛЕТ : Го фаќа се дизајнирани со поголеми и подебели пролетнатоварени клипот дизајн со

100% сосема нов и висок квалитет.Направени од добри железо, издржливи во употреба.Вкупна Големина : 44 x 30 x 10

Број на модел : AR8132 A.Земја на Потекло : КИНА.На 3гимнастик bination заклучување се справи со master key замени нуди

Scroll