Ново
Bonsicoky Антички Втиснување Кутија Latch Hasp, 3x2.24 Цинк Легура Декоративни Затворач Latch Заклучување за Накит Trinket Складирање Дрвена Кутија, Бронза

Bonsicoky Антички Втиснување Кутија Latch Hasp, 3x2.24 Цинк Легура Декоративни Затворач Latch Заклучување за

Достапност: Залиха
DEN 155.76

СПЕЦИФИКАЦИЈА - Пакет содржина : 1 x Антички Втиснување Кутија Latch Hasp (со завртки); Големина : 76 x57mm/3"x2.24"; Завртка Должина : 8mm/0.32".ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ - Овие антички latch hasp се направени од високо-квалитет цинк легура и се трајни.На површина е обложена со бронза анти- 'рѓа слој за подобрување на анти-' рѓа и анти-корозија перформанси.ВРВЕН ИЗРАБОТКА - На модели на накит кутија latch hasp е направена од исклучителна печатење и притискање на технологија, со јасни текстура и исклучителна преглед.Бронзени слој на површината не е лесно да исчезнат по долгорочна употреба.ШИРОК КОРИСТИ право latch кука hasp може да се користи во дрвени кутии, кутии за накит, кутии за складирање, подарок кутии, вински кутии, алатка кутии, види поле, кабинети и др. 90 ДЕНА ГАРАНЦИЈА за враќање на ПАРИТЕ - Ние веруваме дека Bonsicoky победи на вашата доверба, со квалитет и услуга.Ако не сте задоволни со производот, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе рефундирање на целиот износ.Сега кликнете на "Додај во Кошничката' , ова ќе биде вашиот најголем сигурен избор и да ви донесе 100% грижете се-слободен шопинг искуство!.За Bonsicoky Bonsicoky е бренд кој се стреми висок квалитет.Ние нудиме висок квалитет и сигурен хардверски производи на глобалната клиенти.Нашиот производ квалитетот и иновативноста ќе продолжиме да се подобри.Верувам дека ќе ги следат чекорите на Bonsicoky во иднина.Карактеристика На античкиот latch hasp е направен од високо-квалитет цинк легура и се трајни.На декоративни latch hasp обоени со посебен процес е чиста во боја.Текстурата на античкиот latch hasp е јасна и преглед е исклучителна.Овие право latch кука токи може да се користи во различни типови на мали дрвени кутии.Спецификација Материјал : Цинк Легура Површински Третман : Обложување Големина : 76 x57mm/3"x2.24" Завртка Должина : 8mm/0.32" Бои : Бронзени Пакет Содржина 1 x Антички Втиснување Кутија Latch Hasp (со завртки) 90-дневниот Гаранција за Парите Назад Ние веруваме дека Bonsicoky победи на вашата доверба, со квалитет и услуга.Ако не сте задоволни со производот, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе рефундирање на целиот износ.Сега кликнете на "Додај во Кошничката' , ова ќе биде вашиот најголем сигурен избор!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Број на модел : AR8132 A.Земја на Потекло : КИНА.На 3гимнастик bination заклучување се справи со master key замени нуди

1 Ретро дизајн и Висок Квалитет 2 Издржлив и лесен за инсталација 1 PC голема / средна / мала / Екстра Мали Ре

Тежина : 19g; Пакет Содржина : 1 x Toggle Latch.Име На Производ : За Да Се Префрлате Latch; Материјал : Не ' Рѓосувачки Ч

Овој приказ за заклучување и да го положатпреку прозорецот за заклучување е изградена од челик и diecast ме

Име На Производ : За Да Се Префрлате Latch;Материјал : Метал.Боја : Сребрена на Ѕвонење,Црвена;Вкупната Голе�

Овластен Замена за Стенли Хардвер Акции #S730920 Производот е 71 / 2 инчен гаражни врати Страна заклучување.Е�

100% сосема нов и висок квалитет.Направени од добри железо, издржливи во употреба.Вкупна Големина : 44 x 30 x 10

Име На Производ : За Да Се Префрлате Latch;Материјал : Железо.Боја : Сребро Тон;Вкупната Големина : 5.5 x 3.5 х 1.2 �

Latch Заштитник LP215 Серија latch заштитници се произведени со користење тешки 12 мерач челик за максимална бе�

Солидна месинг.Еден пар на пролеттанатоварени топката лежишта.Прилагодливи тензија.Како вредност брен

[МАТЕРИЈАЛ] Направени од не ' рѓосувачки челик 304, корозијаотпорни и трајни производи за употреба [КУКА Г

Објектот Тежина : 1.2 lb.Земја на Потекло : Кина.Боја : Сатен Никел.Бренд име : Рајт Производи.Класичната диз�

[SIZE] 41 x 10.5 mm / 1.61" x 0.41" (D*H) [МОНТАЖА] 1.5 mm(0.06") дупка со дијаметар.Завртка фиксни, монтажа завртки се вклучен

Материјал : Направени од цинк легура, не е лесно да се добие рѓа или ерозија, обезбедување на сервисирање

[Високо ниво на Безбедност] : Пиштол за заклучување е наменета за подобрување на огнено оружје безбеднос

DIY : Доаѓа со монтажа завртки, погодно за DIY инсталација и лесен за секојдневниот живот.Декорација : Ретро

Боја : Бронзени Тон; Материјал : Цинк Alloy.Net Тежина : 41g; Пакет Содржина : 1 x Кутија Latch, Некои Завртки.Име на п

[Size] Вкупна Големина : 32 x x x x 27 x x x x 7mm / 1.26" x 1.06" x 0.28" (L*W*H), дојде со појавување на завртки, Навртки Должина �

100% Сосема нов и Висок квалитет.Алатки и опрема вклучуваат : Кујна, Бања Тела, Уметности, Занаети & Шиење, А

Голема декоративни додатоци за гроздобер дрвена кутија, тешки дрвена кутија, кутија за накит, подароци �

Заклучување не може да биде отстранета од плоча без клуч.Безбедно на екранот на вашиот пиштол, револвер,

????Пакет Содржина : 10pcs x Tolggle Latch ????Направени на добар антикорозија нерѓосувачки челик материјал, издржли

Вистински андерсен производ.Андерсен плови вратата палецот latch 2panel (стар стил) камен боја работи со permas

Име На Производ : Вратата Магнетни Фати Latch;Материјал : Метал.Вкупната Големина : 4.5 x 2.9 x 2cm / 1.8" x 1.1" x 0.8" (LWT);

Ролери стил latch држи кабинети и фиоки затвори.Достапно во 5 или 10 пакет опции.Модерен протри бронза заврш

Пакување од 2 челик брави 3.30" должина x 1.73" широк.Клучни lockable за дополнителна безбедност (Обезбедени со ед

【Премиум Материјалот】Направени од премија од не 'рѓосувачки челик кој се антикорозија, анти' рѓа, силе�

Scroll