Ново
Bebe ау Lait Класичен Муслин столче Маска, Лесно Snap Ремени, Целосно Zippered Отворање - Лисја

Bebe ау Lait Класичен Муслин столче Маска, Лесно Snap Ремени, Целосно Zippered Отворање - Лисја

Достапност: Залиха
DEN 719.76

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Едноставен и Безбеден Едноставно да се инсталира лесно-snap ремени се направи Класичен Муслин столче покрие бриз да се инсталира.Родителите On-The-Go - На zippered отворање им овозможува на малите ѕирка кога е будна или престој се покриени кога спие : мора да имате производ за родителите on-the-go.Право Големина - Околу 25" долго со 17" широк, капакот е еластична дното, овозможување на добар вклопат за повеќето млади автомобил места.Машина Перат - Дише, премија од 100% отворен ткаат памук муслин е мека, нежна, и машина washable.By Родителите, За Родителите - Bebe ау Lait е посветена на создавање на производи кои семејства љубов, без разлика дали тоа е за бања време, оброк, или во движење.Сите Bebe ау Lait производи се направени на највисок квалитет на материјали и тестирани за да ги исполнат меѓународните стандарди за безбедност.Дише лесни отворен ткаат ткаенина овозможувајќи за циркулацијата на воздух.Највисок квалитет на ткаенина и изградба продолжува векот на траење на производот.Посветени за да се знае она што се случува во нашите производи и одржување на штетни материи надвор.Задржи вашето бебе да се излади и се покриени со Bebe ау Lait е Муслин столче Капак.На дише, отворен ткаат памук е дизајниран да се создаде светлината и грациозен слој помеѓу бебе и надворешниот свет.На zippered отворање им овозможува на малите ѕирка кога е будна или престој се покриени кога спие : мора да имате производ за родителите on-the-go.Едноставен за инсталација со лесно-snap ремени и elasticized дното, тоа ќе се вклопи во поголемиот дел автомобил седишта и е машина перат.На столче Покрие натпревари Bebe ау Lait е Притискам Ќебиња, Спиење Прагови, и Bandana Bibs во овој модел, правејќи совршен за патување во собата.Bebe ау Lait производи се дизајнирани од страна на родителите, за родителите.Основана во 2004 година, Bebe ау Lait е посветена на дизајнирање на производи кои не само што е функционален, но модерен, како и.Со сето она што од стилски нега опфаќа да bibs и ќебиња, нашите производи се омилени на мајки и семејства во светот.Направени со само највисок квалитет на материјали, нашите производи ги надмине сите применливи безбедносни стандарди.Задржи вашето бебе да се излади и се покриени со Bebe ау Lait е сосема нов премиум муслин столче капак.На дише, отворен ткаат памук е дизајниран да се создаде светлината и грациозен слој да се задржи на сонцето, бактерии и странци надвор додека бебето спие.На zippered отворање овозможува лесен пристап до малечки.Ова столче поклопецот е задолжително за родителите на движење.Едноставен за инсталација со лесно snap ремени и elasticized дното дека останува во место, дури и во breeziest услови.Одговара на повеќето автомобил места.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

❤ Удобно & Трајни : Овој старечки капакот е изработен од 80% висококвалитетни полиестер и 20% spandex која не е

Мулти Користите 4во1 Еластичен на Корица : Старечки маска, столче крошна, намирници количка корица, висок

❤ Удобно & Трајни : Ова шетач капакот е изработен од 80% висококвалитетни полиестер и 20% spandex која не е евти

❤ Удобно & Трајни : Ова бебе столче крошна е направен од 80% висококвалитетни полиестер и 20% spandex која не е

❤ Удобно & Трајни : Ова шетач капакот е изработен од 80% висококвалитетни полиестер и 20% spandex која не е евти

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Материјал : Изработени од мек и дише полиестер материјал, лесни и еластичен, обезбедување на вашето бебе

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

❤ Удобно & Трајни : Ова шетач капакот е изработен од 80% висококвалитетни полиестер и 20% spandex која не е евти

❤ Удобно & Трајни : Ова бебе столче капакот е изработен од 80% висококвалитетни полиестер и 20% spandex која не

Дише материјал обезбедува на вашето бебе е да дише слободно, додека доењето, или патување на столче.Елас

【Супериорен Квалитет】Оваа Девојка&Момче е направен од 100% висококвалитетен полиестер, дише, мека, мазн

❤ Удобно & Трајни : Ова шетач капакот е изработен од 80% висококвалитетни полиестер и 20% spandex која не е евти

МАТЕРИЈАЛ / ГОЛЕМИНА : 80% полиестер + 20% spandex.Тоа се прави на високо водат ткаенина, многу мека, еластична и

Scroll