Ново
Еластичен Бебе столче Крошна - Шарен Чадор Polka Точки на Младата Шетач Покрие Мулти Употреба Бебе Carseat Покрие Старечки Покритие за Новороденче Доењето

Еластичен Бебе столче Крошна - Шарен Чадор Polka Точки на Младата Шетач Покрие Мулти Употреба Бебе Carseat

Достапност: Залиха
DEN 1586.40

❤ Удобно & Трајни : Ова шетач капакот е изработен од 80% високо-квалитетни полиестер и 20% spandex која не е евтина rayon.Па тоа е многу мека, дише, флексибилни, издржливи.Обезбедуваат максимална удобност за мама и бебе. ❤ Целосна Заштита : На шетач покрие уникатен отворање дизајн го прават можете лесно да пристапите до вашето бебе, исто така, ги споделите со некои воздухот во и без сонцето, обезбедување на 360° заштита за вашето бебе од сончева светлина, ветер, песок, инсекти.И обезбедува топол, темно, тивко и безбедно спиење средина за бебето. ❤ Мулти Употреба : Нашата шетач покрие, исто така, може да се користи како бебешко столче маска, пелена табела капак, се грижи poncho, висок стол маска, негување на доењето маска, шопинг количка корица, Тоа дури и може да се користи како бесконечност шамија. ❤ Совршена Големина : На врвот отворање е 13.38 инчен (34 см), на долниот отвор е 28.34 инчен (70 цм), на висина е 27.55 инчен (72 см).Не е премногу голем, ниту премногу мали, одговара на речиси сите големини на колички, така што needn не да се грижите за тоа ќе влечете за да земјата да се добие нечистотија или тешко да се стави на. ❤ Совршен Подарок : Неутрален дизајн, високо-квалитетни материјали, светли бои и разумен дизајн, потврдена од страна на новите мајки и бебиња.Совршен за момчиња и девојчиња, совршен подароци за бебиња, или само подароци за секоја мајка, новата мајка.Зошто Да Изберете Нашето Бебе Столче Маска?Висок Квалитет на Материјалите 80% високо-квалитетни полиестер и 20% spandex, високо водат ткаенина, многу мека, дише, еластична, издржливи.Голема & Пространа 28.34 инчен (72 см) долго * 27.55 инчен (70 cm) во широк * 13.38 инчен (34 см) со врвот отворање.Еластичен долниот раб може да биде удобно да се инсталира на било шетач и столче, лесно за ракување.Разни Користи Нашите Еластичен Бебе столче Крошна е лесно за чување и разновиден.Тоа обезбедува 360° покриеност за мајката на доењето кога ќе одат надвор да се заштити приватноста.Задржи вашето бебе далеку од ветерот, сончевата светлина, грешки и странец очи.И тоа исто така може да се користи како столче блузи, старечки марами, шопинг кошничка опфаќа, шетач покрива, со висока катедрата покрива, пелена табела ги опфаќа, старечки ponchos, итн.Лесно Заштита На микрофибер површината не остава никакви дамки, кои ја покриваат многу лесно да се чисти.Двете машина за миење и рака мие.Се препорачува за миење на рацете.Измијте нежни, се постават рамен да се исуши.Обезбедување на квалитет на Различни бои и симпатична модели, ова е мода мултифункционален бебе столче крошна дека секоја нова мајка ќе љубов.Ние само обезбедуваме на клиентите со најдобар квалитет на производи и услуги на клиентите.Ако имате било какви прашања за цел или квалитетот на производот, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил, ние ќе ви обезбедиме со задоволително решение.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

❤ Удобно & Трајни : Ова carseat крошна е направен од 80% висококвалитетни полиестер и 20% spandex која не е евтина ra

Големина : 13.4x27.6x28.3во,тоа може да одговараат за различни големина тела.Материјал : 80% полиестер +20% spandex,Ко�

❤ Удобно & Трајни : Ова бебе столче капакот е изработен од 80% висококвалитетни полиестер и 20% spandex која не

❤ Удобно & Трајни : Ова шетач капакот е изработен од 80% висококвалитетни полиестер и 20% spandex која не е евти

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

❤ Удобно & Трајни : Овој старечки капакот е изработен од 80% висококвалитетни полиестер и 20% spandex која не е

[Материјал] : Дише и мека висок квалитет полиестер платно,лесен и флексибилен дизајн обезбеди максималн�

❤ Удобно & Трајни : Ова бебе столче крошна е направен од 80% висококвалитетни полиестер и 20% spandex која не е �

❤ Удобно & Трајни : Ова бебе столче крошна е направен од 80% висококвалитетни полиестер и 20% spandex која не е �

Влакна.Увезени.Мулти Користете ги Опфаќа за Секоја Мајка Седиште за во Автомобил Покритие, Негување на

【Супериорен Квалитет】Оваа Девојка&Момче е направен од 100% висококвалитетен полиестер, дише, мека, мазн�

❤ Удобно & Трајни : Ова carseat шамија е направен од 80% висококвалитетни полиестер и 20% spandex која не е евтина ra

❤ Удобно & Трајни : Овој старечки капакот е изработен од 80% висококвалитетни полиестер и 20% spandex која не е

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

❤ Удобно & Трајни : Ова шетач капакот е изработен од 80% висококвалитетни полиестер и 20% spandex која не е евти

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Материјал : Старечки маска направена од високо квалитетни материјали, мека на допир, дише и растеглив, о�

МЕКА ЕЛАСТИЧЕН МАТЕРИЈАЛ : Нашата столче покрие бебе карактеристики buttery мека, дише и еластичен премиум

❤ Удобно & Трајни : Ова carseat крошна е направен од 80% висококвалитетни полиестер и 20% spandex која не е евтина ra

Влакна.Увезени.Мулти Користете ги Опфаќа за Секоја Мајка Седиште за во Автомобил Покритие, Негување на

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Мулти Користите 4во1 Еластичен на Корица : Старечки маска, столче крошна, намирници количка корица, висок

Повторното користење опфаќа Може да се користи како Бебешко столче Маска, Негување на Доењето Маска, Шо

Влакна.Увезени.Мулти Користете ги Опфаќа за Секоја Мајка Седиште за во Автомобил Покритие, Негување на

Scroll