Ново
Вода Carafe Креативни Керамички Ладно Литургија со База Голем Капацитет Teapot со Тапа Убава и Практична за Домови, Ресторани, Барови, Стомна (Боја : Бела)

Вода Carafe Креативни Керамички Ладно Литургија со База Голем Капацитет Teapot со Тапа Убава и Практична за

Достапност: Залиха
DEN 417.60

★Ова стомна е 108.2 унци и доволно голем за секојдневниот слободно користете го или служат гости на партиите. ★Ова стомна е широко се користи за вода, iced чај, топла чај, овошје исполнет со вода, домашни пијалоци, ладно пијалак кафе, sangria, млеко, вино, саем,коктел, итн. ★Креативни барел со нерѓосувачки челик тапа дизајн, мазна проток на вода, подготвени да пијат кога се отвори, удобен и практичен, не е лесно да ' рѓа. ★Одлична за собири, забави, скара.Мора да се има за дома, канцеларија, ресторани, барови, базени. ★Не е применливо предмет : микробранова печка/печка/озон дезинфекција кабинетот/машина за миење садови/софтвер со отворен пламен.Име : Kettle Material : Ceramic Capacity : 3200ml (108.2 мл)1. Ве молиме проверете ја големината пред да го купат.Поради прирачник за мерење, ќе има некоја грешка од околу 0-1 носители cm, ве молиме understand2. Не постојат други предмети освен производот, во производот photo3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлики, ве молиме да се разбере.4. Горенаведените податоци за повикување само.Големината е мерени рачно.Секоја променлива може да биде различен.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.ви благодариме.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.【УПОТРЕБА И ГРИЖА】Вода carafe е лесно да се чисти и може да се чисти со машина за миење на садови или детергент.Answer : ___________________________ Note : Вода Carafe е кревка, ве Молиме да се користат со претпазливост.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Висок квалитет на производство, контрола на квалитет, совршен за семеен собир, партија, кампување.Произ�

Карактеристики грозје гроздови, остава, и винова лоза за елегантен изглед.Рачно изработени алуминиумск

Порцелан е издржлив, чип отпорни и нема да дамка.Сите парчиња се микробранова, фурна и машина за миење са

КАРАКТЕРИСТИКИ : Чист Бакар Врежана Југ, Боја : бакар, Материјал : чист бакар, Тежина : 568 грам, Висина : 8.5" и

димензии : Кол 5.25" H 8.75", содржи 70 fl мл.Дел од Bloomingvile Кристина Опсег.Материјал : stoneware, рачно изработени печа

Стакло Carafe : Благодатно заострените вратот не само што не е убава, но го прави decanter лесно да се одржи.Прек

Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик.Погоден за сите типови на hobs, вклучувајќи индукциј�

【АПЛИКАЦИИ】 Домаќинство, канцеларија, собирање, одмор, подароци, подарок за свадба, роденден, Божиќ, де�

2500ml Пластика се Опфатени Вода во Стомна Мерење Стомна со Капак.Направени на животната срединапријателс

Висок квалитет на вакуум стакло лагер со одлична топлина задржување.Accommodates директниот подготовка на пр

Подарок кухо и готов за давање.Стомна мерки за 8инчен од 6инчен од 10инчен и има 60унца капацитет.Секое пар�

КВАЛИТЕТ : Произведен од врвен квалитет се јасни, трајни, отпорен на гребење, машина за миење садови безб

Winco производи се направени за да се задоволат високите барања на кујната.Доверлив и сигурен.Winco производ

【ПРЕДНОСТ】 Оваа teapot е дишењето, тоа може да се задржи на чај да биде свеж.Тоа исто така може да се корист

СТАКЛО CARAFE ШИШИЊА : им Служи на гостите на честа со едноставна чаша вода, чаеви, или сокови и сегашноста м

Совршен за да се подготват и да се служат ладни или топли пијалаци, вода, вино, кафе, iced чај, овошје исполн

Најдобрите европски квалитет стакло за крајна искра и јасност.уметнички дизајнирани да се координираа�

ВКЛУЧУВА : (1) Borosilicate Carafe (47 унци / 1.4 литри) со Проток на Капакот.ТОПЛА / ЛАДНА : Carafe е направена од borosilicate ст

Едноставно домот стакло прибор за на маса carafe што се нуди висок степен на функционалност.Carafe устата ово�

Производ : Стомна.Дизајнер : Федерико Де Majo.Карактеристики : Zafferano Petoni стакло Миксер златно жолта Дизајн�

Scroll