Ново
TAPTES Потпирач Покритие за Тесла Модел 3 Модел Y, Скриени Складирање Потпирач Перница Кутија Покрие Конзола Седиште Покрие Модел 3 Y Додатоци 2021 2022 2019 2020 2018 2017, централн

TAPTES Потпирач Покритие за Тесла Модел 3 Модел Y, Скриени Складирање Потпирач Перница Кутија Покрие Конзола

Достапност: Залиха
DEN 719.76

Сопствени Дизајниран со : TAPTES потпирач перница е специјално дизајниран за тесла, погоден за сите Модел 3 Модел Y автомобили, покривање 2021 2022 2019 2020 2018 2017 тесла додатоци,денот на вљубените подароци за него дечко мажи, татко-годишнината роденден мајки ден татковци ден mens подарок за мажите подароци за сопруг божиќ годишнината подарок за мајка ми подарок за жените подарок идеи.Тесла Конзола Заштитник : Заштитете го вашиот тесла конзола маска од штета, абразија, прашина, гребнатини и домашно милениче канџи,секогаш имајте нов изглед.Удобно : TAPTES центар конзола покрие лагер мат е направен на СТП материјал, водоотпорен, мека и дише.Стави раката на потпирач подлога да обезбеди долготрајна удобност и различни возачко искуство.Екстра Скриени Складирање : Не само што може да ги заштити потпирач кутија, но исто така да додадете скриени складирање функција, стави некои важни објекти, мали алатки, итн. ⭐Мора да Има Додатоци за Тесла : едноставен за инсталација, TAPTES продаваат 100,000+ Тесла Модел 3 Модел Y Додатоци.Божиќ подароци за мажите и за жените за него за неа, за тато и за мајката.( Ако сте треба тесла додатоци за ,pls се обиде TAPTES Модел 3 Модел Y. имаме патосници , безжичен полнач, полнење на носителот, централната конзола организатор послужавник , филтер за воздух, usb хаб и сл.).

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Scroll