Ново
Возилото OCD - Центар Конзола Организатор на Ford F150 (2021-2022) (Целосна Конзола w/Кофа Места САМО) - произведено во САД

Возилото OCD - Центар Конзола Организатор на Ford F150 (2021-2022) (Целосна Конзола w/Кофа Места САМО) - произведено

Достапност: Залиха
DEN 600.00

ОРГАНИЗИРАЈТЕ ги ВАШИТЕ ВОЗЕЊЕ со Американскиот направени Возило OCD бренд производи.Дизајниран и конструиран за совршено се вклопуваат.Salex Организаторите на дел не.SLX169. ОРИГИНАЛНАТА - Ford F150 центар конзола вметнете дизајниран да се подели, креирање и одржување на редот во рамките на потпирач.Ја елиминира средена, нема повеќе да копа да се најде работите на дното на конзола.ЕДНОСТАВНА - практичен, евтини Ford F150 камион кој ќе го користите секој ден.Додатоци кои изгледаат и се чувствуваат како Ford фабрика делови.Компатибилен со Ford F150 ОЕМ горниот центар конзола послужавник.КВАЛИТЕТ - 1/8" дебела, трајни, црна пластика со мазна заоблени рабови и мат финиш.Не се потребни алатки за брза и лесна инсталација.Interlocking пластични dividers обезбеди организација на централната конзола простор.Парчиња натпревар се вклопуваат внатре обликот на централната конзола точно да се направи цврста одговара и не штракаат.FIT - (2021-2022) Ford F150 Raptor, Кралот Ранчот, Платина, и Ограничени изданија.Исто така се вклопува опционално опремени XL, XLT, STX, и Ласо модели со полн проток преку централната конзола и кофа места.Вклучува конзола со Внатрешни Работа Површина.Види fitment водич за други F150 модели.Издржливи, со висок квалитет, 1/8" густа пластика со мазна заоблени рабови.ОЕМ се вклопуваат и да заврши.Инсталира без алатки за помалку од една минута.Изградба на организаторот во конзола парче по парче.Совршено одговара на обликот на внатрешните ѕидови на централната конзола.Целосен пристап до моќта порта на дното на конзола.Оставете divider надвор за да се создаде поголем простор во средината.Инсталација видео на располагање.Користете ја табелата подолу, за да ја потврди компатибилноста од година и пред седиштето конфигурација.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Одговара на фабрика конзолни апликации.Целосна ratchet акција перформанси.Запалени опрема позиција индик�

Сопствени Дизајниран со : TAPTES потпирач перница е специјално дизајниран за тесла, погоден за сите Модел 3

FITMENT Центар Конзола Вметнете Организатор Фах одговара за 2009 2010 2011 2012 2013 2014 година за Форд за F150(Забелешк�

Scroll