Ново
SCITOO Авто Центар Конзола Вметнете Организатор Фах Потпирач Кутија Додатоци Замена одговара за 2009-2014 за Форд за F150

SCITOO Авто Центар Конзола Вметнете Организатор Фах Потпирач Кутија Додатоци Замена одговара за 2009-2014 за

Достапност: Залиха
DEN 719.76

FITMENT - Центар Конзола Вметнете Организатор Фах одговара за 2009 2010 2011 2012 2013 2014 година за Форд за F150(Забелешка : Само се Вклопува Модели со една Фабрика Кофа Седишта /Full Центар Конзоли).ВИСОК КВАЛИТЕТ - центар конзола Фах направени од премиум ABS заштита на животната средина пластика, висок квалитет на централната конзола потпирач кутија.ДИРЕКТНА ЗАМЕНА Дизајнирани како директна замена за вашиот ОЕМ дел.Со цел да се намалат грешките, ве Молиме проверете година направи модел на вашето возило пред да го купите.ПАКЕТ - Пакет вклучуваат 1x Центар конзола послужавник, 3x Против пролизгување мат.ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ - 1 година производот ограничена гаранција и животниот век на технологијата услуга, купи со доверба.Fitment(Забелешка : Само се Вклопува Модели со една Фабрика Кофа Седишта /Full Центар Конзоли) : 2009-2014 за Форд за F150 Character : се Трансформира на високи за отпадоци на вашиот центар конзола во еден организациски систем за складирање.Поголеми предмети може да се чуваат belowthe организатор, додека помалите предмети, како што се Cd-а, Dvd-а, мобилни телефони, итн.може да се чуваат во организаторот себе.Она што е во пакет : 1x Центар конзола tray3x Против пролизгување мат.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Одговара на фабрика конзолни апликации.Целосна ratchet акција перформанси.Запалени опрема позиција индик�

Сопствени Дизајниран со : TAPTES потпирач перница е специјално дизајниран за тесла, погоден за сите Модел 3

Scroll